Jesteś tutaj

Czekolady Premium Wawel z certyfikatem UTZ

Trudno odmówić sobie tego, co dobre. A takie są czekolady Premium Wawel. Potwierdza to pozyskany przez markę certyfikat UTZ, który oznacza, że kakao wykorzystane do produkcji słodkości pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Wyrazisty smak i charakter czekolad Wawel Premium zachwycają każdego.

Sięgając po produkty Wawel, możemy mieć pewność, że wybieramy tylko to, co najlepsze. Wszystkie produkty spełniają wymogi programu Dobre Składniki – nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. W ofercie Wawel Premium znajdziemy 5 czekolad Premium dostępnych teraz w nowym kształcie i szacie graficznej podkreślającej wykwintny charakter tabliczek. Wśród nich Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Cała linia zachwyca nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Smukły kształt tabliczek z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki to gwarancja wyjątkowych doznań smakowych. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Jest to także potwierdzenie przestrzegania dobrych praktyk rolniczych na plantacjach kakaowca.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję - pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę pełną słodyczy, gier i aplikacji, która wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce. Tylko w tym sezonie odwiedzi łącznie kilkadziesiąt polskich miast. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego!

Dnia 2 czerwca w Krakowie podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity 1145 osób spotkało się  w słodkiej strefie Wawel, by w jednym miejscu i o jednym czasie podjąć  próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy.

X