Jesteś tutaj

Bonduelle w przepisach nie tylko na święta

Bonduelle inspiruje Polaków na święta. Dzięki strategii komunikacji opartej o przepisy kulinarne, marka Bonduelle od lat wspiera miłośników gotowania w tworzeniu kreatywnych dań. Serwis WarzywneInspiracje.pl zgromadził już ponad 700 przepisów marki. W 2018 r. powstało 150 zupełnie nowych przepisów na kreatywne i proste dania – od przekąsek karnawałowych, przez dania na świąteczny stół, na warzywnych słodkościach kończąc.

Serwis WarzywneInspiracje.pl odwiedzany jest ponad 2,5 mln razy w ciągu roku, co przekłada się na 3,9 mln odsłon przepisów marki rocznie. Już w listopadzie, obok najnowszych przepisów świątecznych m.in. z kukurydzą i groszkiem, pojawiły się przepisy z buraczkami gotowanymi na parze – nowym produktem Bonduelle, idealnie pasującym do bożonarodzeniowych tradycji Polaków.

Marka Bonduelle jest obecna na wielu portalach z przepisami, dzięki czemu może stale zaskakiwać i inspirować swoich konsumentów do przygotowywania zdrowych i różnorodnych posiłków. Prężnie działa również Fanpage Bonduelle Polska, który zgromadził już 125 tysięcy fanów dzięki stałej, codziennej komunikacji i moderacji.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

25 lat temu na polski rynek wkroczyła firma Bonduelle - międzynarodowy koncern ze 160-letnią tradycją. Spółka posiada w Polsce 2 fabryki, zatrudnia blisko 600 osób i przetwarza blisko 60 tys.ton warzyw i pieczarek rocznie, z czego blisko 90% trafia na eksport.

Bonduelle wraca na ekrany telewizorów, przypominając, dlaczego na święta warto wybrać naturalnie słodką i chrupką Kukurydzę Złocistą oraz soczysty i delikatny Groszek tradycyjny Bonduelle.

X

Przeczytaj również