Jesteś tutaj

Bonduelle przypomina o warzywach Porcja na Raz na Twoją sałatkę

Popularny program "Okrasa łamie przepisy" w TVP1, będzie wspierany kampanią telewizyjną Bonduelle Porcja na raz na Twoją sałatkę, bo właśnie trwa sezon na warzywne sałatki idealne w domu i  w plenerze.

W bilbordzie sponsorskim ukazano, to co najlepsze: dania z warzyw i szerokość gamy produktów tak często wybieranych przez konsumentów, gdyż rosnące tempo życia, zwiększająca się liczba jednoosobowych gospodarstw domowych i trend zdrowego odżywiania nadal powodują duże zmiany we wzorcach konsumpcji. Polacy spożywają coraz więcej posiłków w pojedynkę lub przygotowują dla siebie porcje indywidualne, nie chcą być ograniczani przez gusta innych domowników. Chcą jeść różnorodnie, poszukują produktów w opakowaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb: lekkich, małych, poręcznych.

Porcja na raz do na Twoją sałatkę 2x80g, wprowadzona na rynek w maju 2017 r., spotkała się z dużym uznaniem konsumentów i handlu. Jej sprzedaż rośnie, dlatego gama produktów została rozszerzona o nowy wariant – czarną fasolę. Dziś dostępna już w 5. wariantach.

Kampania trwa od 6 lipca do 8 sierpnia 2019. Równocześnie zostanie wsparta: działaniami z blogerami, na platformie Fooder.pl, na FB Bonduelle oraz na stronie warzywneinspiracje.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

25 lat temu na polski rynek wkroczyła firma Bonduelle - międzynarodowy koncern ze 160-letnią tradycją. Spółka posiada w Polsce 2 fabryki, zatrudnia blisko 600 osób i przetwarza blisko 60 tys.ton warzyw i pieczarek rocznie, z czego blisko 90% trafia na eksport.

Marka Bonduelle rozpoczęła kampanie telewizyjną oraz digital wspierając sprzedaż związaną z okazją Świąt Bożego Narodzenia. Po raz pierwszy emitowana jest nowa reklama wspierająca segment fasol z gamy “Ugotowane na parze”.

X