Jesteś tutaj

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow

Data wydarzenia: 
2017-11-15
Nazwa: 
Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow
Adres: 
Centrum EXPO XXI
targi wyposazenia sklepow warszawa 2017 poradnik handlowca

Na targach zaprezentowana zostanie oferta około 200 wystawców z Polski i całego świata. Uczestnicy spotkanie w formule B2B, poznają najnowsze trendy w zakresie projektowania sklepów, mebli i wyposażenia. Będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w kategorii kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG. Rozwiązania w praktyce, będzie można obejrzeć w Modelowym Sklepie - The Perfect Store. Targi potrwają dwa dni: 15-16 listopada 2017 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Targi Wina i Oliwy Warszawa 2017
Data wydarzenia: 
2017-10-27

Targi Wina i Oliwy Warszawa 2017 zgromadzą około 350 wystawców z całego świata. To znakomita okazja dla dystrybutorów oraz miłośników wina i oliwy do zapoznania się z obowiązującymi trendami.

Data wydarzenia: 
2016-04-21

„Poradnik Handlowca” jako patron medialny zaprasza na warsztaty – Retail merchandising - Innowacyjne techniki uwodzenia shoppera, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie. 

 

X