Jesteś tutaj

ECR Forum 2016

Data wydarzenia: 
2016-06-09
Nazwa: 
ECR Forum
Organizator: 
ECR Polska
Adres: 
Sound Garden Conference Center Warszawa

ECR Polska po raz szósty zaprasza na ECR Forum – must-be wydarzenie dla menedżerów branży FMCG i DIY, cenione przez jego uczestników za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, aktualność poruszanych tematów oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów. Odbędzie się ono w dniach 9-10 czerwca 2016 r. w Sound Garden Conference Center w Warszawie.

Program tegorocznej dwudniowej edycji, organizowanej pod hasłem Smart Collaboration. Better Results. obejmuje konferencję z udziałem znakomitych prelegentów, praktyków i prezesów firm – liderów na rynku, cenionych mówców i ekspertów, podczas której poruszone zostaną problemy i wyzwania branży oraz trendy na przyszłość, a także case study ciekawych projektów z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw oraz marketingu; nie zabraknie także tematów zaskakujących uczestników! Uzupełnią ją warsztaty odbywające się drugiego dnia w równoległych sesjach, omawiające inspirujące rozwiązania z obszaru logistyki, shopper marketingu oraz zrównoważonego rozwoju, prowadzone przez specjalistów z Polski i Europy.

W tym roku po raz pierwszy zostanie przyznane wyróżnienie ECR Awards dla najciekawszego projektu promującego współpracę partnerów biznesowych.

Wydarzenia obu dni Forum połączone są wspólną rejestracją, a biorące w nich udział grupy uczestników z jednej firmy mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji.

W imieniu organizatorów zapraszamy i polecamy!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.ecr.pl/forum2016

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2016-04-04

 4-6 kwietnia w Warszawie odbędzie się Kongres Sprzedaż, który jest cyklicznym spotkaniem decydentów sprzedaży, będącym polem wymiany doświadczeń i praktycznych rozwiązań, które warto wdrożyć w każdej firmie. Podczas wydarzenia, wspólnie ze znakomitymi ekspertami organizatorzy postarają się odpowiedzieć na wiele pytań z zakresu sprzedaży.

Data wydarzenia: 
2016-06-01

3. edycja Targów ReDI, CEE Trade Fair for Retail Investment, odbędzie się w dniach 1 - 2 czerwca 2016r. na PGE Narodowym w Warszawie. Targi ReDI to najważniejsze miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz sieci handlowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej w kategorii

X

Przeczytaj również