Jesteś tutaj

XV Targi Franczyza 2017

Data wydarzenia: 
2017-10-26
Nazwa: 
XV Targi Franczyza
Organizator: 
PROFIT system
Adres: 
Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
XV Targi Franczyza 2017. Patronat - Poradnik Handlowy

Niepowtarzalna okazja do poznania oferty firm działających w tej przyjaznej formie kooperacji przedsiębiorcy z siecią, rozpocznie się 26 października i potrwa trzy dni.

Przez trzy dni przedsiębiorcy mają okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego partnera do współpracy.

Organizatorzy w tym czasie sotorzą przyjazną przestrzeń do zawierania nowych znajomości i poznawania nowych partnerów biznesowych. 

Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się, co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą. Dzięki temu przyszli franczyzobiorcy mogą porównać konkurencyjne koncepty i wybrać najlepszy dla siebie pomysł na biznes. 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

Polska Grupa Zakupowa zaprasza na trzecie Forum
Data wydarzenia: 
2017-11-09

PGZ Kupiec zaprasza detalistów i dystrybutorów na trzecie Forum PGZ Kupiec w Wiśle.

X