Jesteś tutaj

Tokyo Marathon 2014

Niektórzy przedstawiciele branży FMCG w czasie wolnym od obowiązków uprawiają sporty ekstremalne jak np. bieganie maratonów czy himalaizm. Stoi za tym kilka czynników. Po pierwsze, do zdrowia i stylu życia przywiązujemy coraz większą wagę. A ponadto osoby reprezentujące szczebel zarządzający z rywalizacją spotykają się na co dzień. Jest ona ich motywatorem, dlatego chętnie angażują się w inicjatywy, którym towarzyszy współzawodnictwo. Niemała w tym zasługa „Poradnika Handlowca", który od kilkunastu lat wspiera i popularyzuje w środowisku branży FMCG czynne uprawianie sportu, a szczególnie amatorskie biegi długodystansowe, które poprawiają zdrowie fizyczne i kondycję psychiczną. Również na łamach naszego pisma przedstawiamy sylwetki detalistów, dystrybutorów i producentów, którzy amatorsko biegają. Sam prezes naszego Wydawnictwa, Wiesław Generalczyk (kategoria wiekowa M-60) uczestniczył ostatnio w Tokyo Marathon (23.02.2014), który należy do tzw. World Marathon Majors, czyli elity biegów maratońskich zrzeszających oprócz Tokio także Boston, Londyn, Berlin, Chicago i Nowy Jork. Na starcie stanęło ponad 36 tys. osób. Pamiętajmy, że bieganie to sport dla każdego i na całe życie. Biegają dwudziestolatkowie i siedemdziesięciolatkowie. I nigdy nie jest za późno, aby spróbować. Zatem – „Czas odejść od komputerów. Czas odreagować stresy. Czas na bieganie”.

 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 9 maja 2019 r. w Poznaniu odbyło się XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa. Tegoroczna Gala Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora zgromadziła wszystkich najważniejszych top managerów z branży FMCG oraz HoReCa, reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców. Nie zabrakło również uznanych szefów kuchni i właścicieli obiektów gastronomicznych. Ponadto podczas uroczystej gali Poradnik Restauratora obchodził 20. rok działalności w branży HoReCa.

Bohaterski prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz to polski samorządowiec, przedsiębiorca, od 2002 r. nieprzerwanie prezydent Nowej Soli. W niedzielę 6 kwietnia zatrzymał nietrzeźwego kierowcę będącego sprawcą wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

X

Przeczytaj również