Jesteś tutaj

Sierpniowy „Poradnik Handlowca” już u Czytelników

Informujemy naszych Czytelników, że już dostępny jest sierpniowy numer „Poradnika Handlowca”. Zachęcamy do lektury ciekawych artykułów. Szczególnie polecamy interesujący artykuł o ewolucji formatu dyskontów w Polsce. Otwarte jest pytanie, czy transformacja tego formatu już się zakończyła, czy będzie on podlegał kolejnym zmianom? Proponujemy również cykl artykułów poświęcony jadłospisowi ucznia – niebawem dzieci wrócą do szkół, warto zatem, aby handlowcy przyjrzeli się ofercie asortymentowej pod kątem najmłodszych klientów. Z wizytą reporterską Redakcja udała się tym razem do Brzeska – warto przeczytać, jak funkcjonuje handel w cieniu znanego browaru. Polecamy także nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, sport w FMCG, nowości rynkowe i porady prawne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Najnowszy, wrześniowy numer „Poradnika Handlowca” jest już u Czytelników. Do lektury zachęca ciekawa tematyka artykułów. Czy placówki handlowe mniejszych formatów przeżywają okres dynamicznego rozkwitu – dzięki jakim atutom mogą one obecnie skutecznie konkurować na rynku i za co głównie cenią je polscy konsumenci?

Zachęcamy do lektury styczniowego numeru „Poradnika Handlowca”. Niezmiennie – jako jedyny wśród trzech czołowych tytułów na rynku prasy handlowej – nie łączymy wydań w okresie zimowym i letnim, dzięki czemu nasi Czytelnicy mogą liczyć na comiesięczną porcję najważniejszych informacji i nowości z rynku FMCG (12 wydań w roku)!

X