Jesteś tutaj

Wczoraj zakończyła się XI edycja POLAND & CEE RETAIL SUMMIT

Tegoroczna edycja POLAND & CEE RETAIL SUMMIT, jednego z najważniejszych i najbardziej reprezentatywnych spotkań polskiego sektora handlu i FMCG, odbyła się dniach 3-4 kwietnia 2019 r. w Hilton Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Kongres Retail Summit 2019 skupił się na przyszłości sektora – pozwolił poznać uczestnikom trendy, które wpływają na kształt polskiego handlu, przybliżono także temat digitalizacji oraz zapoznano uczestników ze specyfiką klienta przyszłości. Wśród prelegentów tegorocznej edycji kongresu znaleźli się m.in. Christophe Rabatel (Prezes Carrefour Polska), Janusz Stroka (Prezes Zarządu Netto Polska), Krzysztof Szponder (Wiceprezes Kaufland), Wojciech Kruszewski (Prezes Lewiatan) czy Krzysztof Tokarz (Prezes Zarządu GK Specjał).

Formuła ostatniej edycji kongresu została wzbogacona o dodatkowe możliwości poszerzania wiedzy oraz nawiązywania relacji – były to m.in. warsztaty przed kongresem, rozbudowana sesja Futurology in Retail, więcej czasu na dyskusje i rozmowy z uczestnikami, a także nowe okazje do networkingu.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-04-03

Zapraszamy do udziału w XI POLAND & CEE RETAIL SUMMIT – najważniejszym i najbardziej reprezentatywnym spotkaniu polskiego sektora handlu i FMCG. Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2019 r. w Hilton Hotel and Convention Centre (ul. Grzybowska) w Warszawie.

Ponad 48 mld. zł. – tyle wart jest rynek marek własnych w Polsce, szacują specjaliści, których można było posłuchać podczas IV Targów i Konfernecji Future Private Labels na Targach Kielce. Edycja 2017 wydarzenia, które kompleksowo mówi o sektorze marek własnych zgromadziła 70 wystawców z 7 krajów.

X