Jesteś tutaj

Mistrzostwa Europy w Speedmintonie

W ostatnich dniach lipca w Warszawie rozegrano Mistrzostwa Europy w Speedmintonie, którym patronowały redakcje „Poradnika Handlowca” i „Poradnika Restauratora”.
„Po raz pierwszy Polka gościła tak wielką imprezę speedbadmintonową, jesteśmy zadowoleni, że tak wielu graczy z całej Europy zdecydowało się wziąć udział. Pogoda ostatniego dnia zdecydowanie się poprawiła i mecze były rozgrywane w słonecznych warunkach. Cieszę się bardzo, że media zainteresowały się tym wydarzeniem, co znacząco przyczyni się do promocji tej dyscypliny sportu w naszym kraju” Lidia Bomirska – Prezes Polskiego Związku Speed Badmintona.
Pełne wyniki warszawskich Mistrzostw Europy znajdują się na stronie: www.isbo-speedbadminton.com. My tymczasem zapraszamy do lektury sierpniowego „Poradnika Handlowca” w którym ukazał się wywiad z Janiną Karasek, współwłaścicielką perfumerii, Mistrzynią Polski i brązową medalistką Mistrzostw Świata w Speedmintonie.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

„Poradnik Handlowca" po raz kolejny został liderem w badaniach przeprowadzonych przez firmę Nielsen w listopadzie 2013 r. (wyniki badań na naszej stronie internetowej). Wyniki te są dla nas potwierdzeniem, że zarówno treści prezentowane na łamach „Poradnika Handlowca", jak i sposób jego dystrybucji zdały egzamin.

Eurocash stworzył „Profil Polskiego Przedsiębiorcy”. Próbuje odpowiedzieć kim jest właściciel sklepu detalicznego. Przy okazji poznał jego obawy.

X