Jesteś tutaj

Druga część fotorelacji „Poradnika Handlowca” z targów Anuga

Dnia 9 października w Kolonii zakończyły się odbywające się co dwa lata targi Anuga – jedne z największych targów spożywczych w Europie. W wydarzeniu wzięła udział również redakcja „Poradnika Handlowca”.

Trwające w dniach 5-9 października targi Anuga to nie tylko jedna z największych tego typu imprez w Europie, ale także najważniejsza na świecie platforma biznesowa dla międzynarodowego przemysłu spożywczego. Nie mogło zatem zabraknąć tam redakcji „Poradnika Handlowca” oraz polskich wystawców, którzy tłumnie stawili się na targach. Poniżej znajdą Państwo drugą część naszej fotorelacji z targów Anuga.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Kolonii zakończyły się odbywające się co dwa lata targi Anuga – jedne z największych targów spożywczych w Europie. W wydarzeniu wzięła udział również redakcja „Poradnika Handlowca”.

Tegoroczna edycja międzynarodowych tragów Wine Expo Poland przywitała ponad 80 wystawców z 14 krajów Europy i Afryki Południowej, którzy prezentowali swoje sztandarowe wina i nowości niedostępne jeszcze w ogólnej sprzedaży. Producenci, importerzy i dystrybutorzy nawiązywali i rozwijali relacje biznesowe. Kilkuset gości uczestniczyło w seminariach, winnych degustacjach poznając historie, nowe smaki, rozwijając swoją wiedzę. Na szczególną uwagę zasługują producenci z Polski, którzy w konkursie Wine Expo Poland Awards zdobyli pięć medali zyskując uznanie zarówno profesjonalistów, jak i konsumentów.

X