Jesteś tutaj

17. Międzynarodowe Forum Mleczarskie

Międzynarodowe Forum Mleczarskie odbędzie się już po raz 17.  Wydarzenie ma swoją rangę i na stałe wpisało się w kalendarz wszystkich, którzy interesują się sektorem mleczarskim.

Udział w Międzynarodowym Forum Mleczarskim to jedna z nielicznych okazji spotkania z przedstawicielami władz krajowych i unijnych, gośćmi będą m.in. Sekretarz Generalny Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy – EDA, Prezes Zarządu Innowacji Przemysłu Mleczarskiego IIPM, Sekretarz Generalny Copa-Cogeca, Sekretarz Generalny Eucolait, Europejskiego Stowarzyszenia Handlu Produktami Mleczarskimi.

Formuła imprezy daje możliwość podzielenia się doświadczeniami z reprezentantami największych zakładów mleczarskich w kraju i na świecie,  stwarza szansę poznania opinii ekspertów i specjalistów branży mleczarskiej prelekcje wygłoszą m.in. David Richmond, Janusz Turowski, Jana Sutenko, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas trzech dni Forum wspólnie z gośćmi przeanalizuje się sytuację na krajowym, unijnym i światowym rynku mleka, pozna się innowacyjne rozwiązania na rynku mleczarskim, omówione zostaną zmiany prawne w handlu artykułami mlecznymi, poruszony zostanie gorący temat Brexitu i jego wpływu na sektor mleczarski, a także porozmawia się o roli kobiet w branży.

Polska Izba Mleka, jako jednostka organizacyjna samorządu mleczarskiego działającego na rzecz rozwoju i promocji branży mleczarskiej jest honorowym patronem tego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusjach 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego w dniach 4-6 września w hotelu Narvil w Serocku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniach 4-6 września w Serocku odbyła się największa konferencja branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Forum Mleczarskie. Podczas trzech dni uczestnicy podejmowali dyskusje na najbardziej aktualne tematy związane z przemysłem mleczarskich, takie jak obecna sytuacja na rynkach, handel produktami mleczarskimi, Brexit i jego skutki dla branży oraz innowacyjne spojrzenie na rynek mleka.

Już w przyszłym tygodniu rusza w stolicy piąta edycja targów żywności i napojów – WorldFood. Patronat honorowy nad Targami objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a partnerami merytorycznymi i współorganizatorami debat i paneli tematycznych są największe i najważniejsze organizacje branżowe.

X