Jesteś tutaj

Nowy Prezes Zarządu Imperial Tobacco Polska

Jorge Arias Laso został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Imperial Tobacco Polska, jednego z największych producentów tytoniowych w Polsce.

Jorge Arias Laso dołączył do Grupy Imperial w 2011 r. jako dyrektor ds. marketingu w Hiszpanii. Kontynuował swoją karierę na Bliskim Wschodzie jako dyrektor generalny Klastra GCC na rynkach Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kuwejtu. Od 2016 r. Jorge Arias Laso kierował jednostką biznesową Rizla, a w 2017 r. przejął również funkcję szefa Global Duty-Free w Imperial Brands. Obecnie, Jorge Arias Laso pełni także funkcję Dyrektora Generalnego Klastra Europa Centralna i Ukraina, w skład którego wchodzi 9 rynków, w tym Polska.

– Branża tytoniowa jest jednym z mocniejszych filarów polskiej gospodarki – przynosi ogromne wpływy do budżetu, daje miejsca pracy tysiącom ludzi oraz zlokalizowanych jest w Polsce najwięcej fabryk producentów, w tym dwa zakłady Imperial Tobacco. Biznes ten jest wyjątkowo wymagający, tym bardziej zależy mi na kontynuacji rozwoju polskiego portfolio Imperial Tobacco, utrzymaniu wysokich standardów prowadzenia relacji handlowych, jak i tworzeniu najlepszych warunków pracy dla naszych ludzi – mówi Jorge Arias Laso, Prezes Zarządu Imperial Tobacco Polska. 

Zanim dołączył do Imperial, Jorge Arias Laso pracował dla Reckitt-Benckiser i Colgate-Palmolive, w wielu regionach geograficznych, w tym w Chinach, USA, Wielkiej Brytanii i Ameryce Łacińskiej.

Nowy prezes Zarządu Imperial Tobacco Polska ukończył studia MBA na Cornell University w Stanach Zjednoczonych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W warszawskim hotelu Novotel odbyła się konferencja sprzedażowa firmy Imperial Tobacco Polska. W jej trakcie, w obecności partnerów i dystrybutorów firmy podsumowano dotychczasowe osiągnięcia.

Z dniem 1 września 2017 r. Andrzej Skowroński obejmie obowiązki Dyrektora Sprzedaży Rynku Polska w Imperial Tobacco Polska S.A. Andrzej Skowroński związany jest z Imperial Tobacco od ponad 20 lat.

X