Jesteś tutaj

Advertisement

Nestlé odmładza kadry

Podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ prezes Nestlé Mark Schneider ogłosił założenia programu wspierania zatrudnienia młodych osób. Akcja ma objąć 10 mln osób na całym świecie. Nestlé w Polsce deklaruje wsparcie ponad 1300 osób do 30. roku życia do 2020 r. Do końca 2016 r. firma zatrudniała już 1500 młodych osób. Programem praktyk i staży objęto blisko 500 osób. Przeprowadzono także 530 warsztatów. To część globalnej inicjatywy na rzecz zatrudniania – „Nestlé needs YOUth”. Jednym z kluczowych filarów „Nestlé needs YOUth” jest „Sojusz dla Młodych” (ang. „Alliance for YOUth”), w ramach którego Nestlé wraz ze swoimi partnerami biznesowymi pomaga młodym w wejściu na rynek pracy. „Sojusz dla Młodych” pomoże też młodym rolnikom i przedsiębiorcom związanym z Nestlé. Dodatkowo, za pośrednictwem platformy HENRi@Nestlé, firma pomoże młodym przedsiębiorcom w realizacji ciekawych pomysłów i rozwijaniu działalności gospodarczej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Podczas corocznego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii liderzy Nestlé będą dyskutować o kluczowych globalnych zagadnieniach dotyczących zdrowia i zrównoważonego rozwoju, w szczególności o przyszłości opieki zdrowotnej i odpowiedzialnego zarządzania wodą. Forum potrwa od 20 do 23 stycznia 2016 roku. Panele dyskusyjne można oglądać online na stronie internetowej wydarzenia.

Polish National Sales Awards jest najbardziej prestiżowym konkursem dla sektora sprzedaży i obsługi klienta. W tym roku, w 21 kategoriach o tytuł najlepszych z najlepszych rywalizowało aż 1200 uczestników z całej Polski. W kategorii Menadżer Sprzedaży bezkonkurencyjna była Magdalena Chmura z Nestlé Polska S.A.

X