Jesteś tutaj

Mleczko Dix od Gold Drop w nowych opakowaniach

Mleczka do czyszczenia z mikrogranulkami Dix zmieniły swoją szatę graficzną i dostępne są teraz w większych opakowaniach. Gęste mleczko o przyjemnym zapachu, usuwa powstałe zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię gładką i czystą. Mleczko zawiera specjalny składnik, który chroni, nawilża i natłuszcza skórę rąk. Oferowany produkt poradzi sobie w czyszczeniu powierzchni takich jak: zlewy, naczynia emaliowane , ze stali nierdzewnej. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach zapachowych – Lemon i Active Fresh.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma PepsiCo ogłasza drugą edycję swojego programu Nutrition Greenhouse. Ten innowacyjny inkubator przedsiębiorczości został stworzony z myślą o odkrywaniu i  wspieraniu firm, które mogą zrewolucjonizować odżywianie.

Rosnące wymagania konsumentów, a także coraz większa odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw powodują, że kolejne firmy decydują się na rezygnację z używania jaj pochodzących z chowu klatkowego. Ten globalny trend jest już bardzo widoczny w wielu obszarach biznesu w Polsce.

X

Przeczytaj również