Jesteś tutaj

McCormick finalizuje przejęcie spożywczej części Reckitt Benckiser

McCormick & Company ogłosił oficjalnie zakończenie procesu przejęcia spożywczej części brytyjskiej spółki Reckitt Benckiser Group plc. Pozyskane marki, w tym sosy Frank’s RedHot®, French’s® i Cattlemen’s® to wysokiej jakości aktywa w strategiczny sposób uzupełniające szerokie portfolio marek McCormick. Firma sfinansowała przejęcie przy cenie zakupu ok. 4,2 mld USD.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żurek jest jednym z dań, które obowiązkowo gości na stołach wielkanocnych. Aby cieszyć się w pełni jego smakiem, zupa ta musi być odpowiednio przyprawiona. Marka Galeo na Wielkanoc proponuje przyprawę Galeo do żurku i barszczu białego, która pomoże sprostać tym wymaganiom. 

McCormick, właściciel marek Kamis i Galeo, wpisując się w trend dynamicznego rozwoju Łodzi, otworzył tam swoje pierwsze w Europie Centrum Kariery. Jest to jedyne takie miejsce, dedykowane studentom, specjalistom, menadżerom oraz wszystkim tym, którzy pragną rozwijać swoją karierę w branży usług w McCormick Shared Services Center w Łodzi. Uroczyste otwarcie Centrum Kariery odbyło się 20 listopada i wzięli w nim udział przedstawiciele Urzędu Miasta, pracownicy oraz przedstawiciele firmy McCormick z Europy i Stanów Zjednoczonych.

X

Przeczytaj również