Jesteś tutaj

Koncentracja z udziałem Van Pur

Zamierzona koncentracja polega na połączeniu pięciu przedsiębiorców bezpośrednio uczestniczących w koncentracji, tj. Lany, ER Real Estate, MK Real Estate, Nadwick oraz Van Pur, w trybie określonym w art. 492 § 1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych – informuje UOKiK.

Lany oraz ER Real Estate prowadzą działalność w zakresie zarządzania i nie prowadzą żadnej innej działalności operacyjnej. Lany jest przedsiębiorcą dominującym m.in. wobec spółek Van Pur oraz Nadwick.

Przedmiotem działalności MK Real Estate był najem lokali.

Nadwick prowadzi działalność w zakresie doradztwa w przedmiocie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, nie prowadzi żadnej innej działalności operacyjnej. Nadwick bezpośrednio kontroluje spółkę Van Pur.

Van Pur prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży piwa, bezalkoholowych napojów słodowych oraz jest partnerem w kategorii private label. Produkty wprowadzane do obrotu przez spółkę wytwarzane są w 5 browarach zlokalizowanych w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Według ekspertów Santander Bank Polska rynki azjatyckie, w tym głównie chiński, będą kluczowe dla dalszego rozwoju krajowych firm kosmetycznych. Chiny są dużą szansą z racji rosnącego popytu i siły nabywczej konsumentów, ale także dlatego, że państwo to bardzo wyraźnie otworzyło się na towary z zagranicy. Świadczą o tym m.in. zakończone właśnie targi China International Import Expo (CIIE) – pierwsze w historii targi dla firm zainteresowanych importem.Właśnie podczas tej imprezy  wystawcy kosmetyczni byli jednymi z najbardziej obleganych.

Lubuski Vodka uzyskał tytuł Superior Taste Award 2016 przyznany przez międzynarodowe jury pod egidą Międzynarodowego Instytutu Jakości i Smaku w Brukseli. Lubuski Vodka to wódka absolutnej jakości premium. Wytwarzana z żyta – najszlachetniejszego spośród wódczanych surowców zaskakuje niezwykłą wręcz łagodnością. Dostępna w Polsce, a także poza jej granicami (m.in.: Wielka Brytania, Niemcy, Chiny czy Izrael).

X

Przeczytaj również