Jesteś tutaj

Indykpol rozbuduje zakład produkcyjny w Olsztynie

Indykpol rozbuduje zakład produkcyjny w Olsztynie, a koszty inwestycji szacuje na co najmniej 120 mln zł. Warmińsko–Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna przyznała spółce wsparcie na realizację inwestycji.

Przedsięwzięcie polega na rozbudowie istniejącego zakładu przetwórstwa drobiu. Moce produkcyjne w zakresie uboju i dzielenia drobiu zwiększą się dzięki inwestycji o ponad 74%. Zasadniczą część projektu stanowić będzie budowa nowych obiektów w zakresie produkcji przetworów mięsnych.

Na mocy umowy zawartej do 5 listopada 2033 r. WMSSE, jako zarządzająca obszarem, zobowiązała się do świadczenia na rzecz spółki usług wspomagających jej działalność.

Źródło: Biznes PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa SuperDrob zawarła z Indykpol S.A. przedwstępną umowę kupna zakładu uboju kurczaka w Lublinie oraz wylęgarni piskląt kurczęcych w Turce.

Grupa SuperDrob w dniu 1 marca 2018 zawarła z Indykpol S.A. umowę kupna-sprzedaży zakładu uboju kurczaka w Lublinie oraz wylęgarni piskląt kurczęcych w Turce (woj. lubelskie). Transakcja opiewa na kwotę 190,07 mln zł.

X