Jesteś tutaj

Awans w Dziale Laundry & Home Care Henkel Polska

Krzysztof Brabander awansuje na stanowisko Senior Brand Managera odpowiedzialnego za marki środków piorących Persil oraz E. Na nowym stanowisku, Brabander będzie odpowiadać za tworzenie i realizację strategii marketingowych obu marek oraz ich wdrażanie na polski rynek.

Krzysztof Brabander związany jest z firmą Henkel Polska od 2018 r. Jako Brand Manager marki Persil, odpowiadał między innymi za wprowadzenie na polski rynek nowej linii Persil Premium oraz Persil Deep Clean.

Ostatnim sukcesem Krzysztofa Brabandera jest wsparcie marketingowe wprowadzenia na polski rynek Persil Discs, czyli pierwszych kapsułek z 4 komorami.

Krzysztof Brabander jest absolwentem University of Pretoria, SGH w Warszawie oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania MBA.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kamila Wójcik objęła stanowisko dyrektor sprzedaży w dziale Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w Henkel Polska. Będzie odpowiadała za zarządzanie sprzedażą między innymi takich marek, jak Persil, Clin, Bref czy Silan oraz pracą ponad 150-osobowego zespołu.

1 maja 2016 r. stanowisko prezesa zarządu firmy Henkel objął Hans Van Bylen. Zastąpił on Kaspera Rorsteda, który zasiadał w zarządzie Henkla przez 11 lat. - Cieszy mnie, że Hans Van Bylen będzie stał na czele naszej spółki w przyszłości. Ze względu na swoje wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w firmie, wybitne zdolności zarządcze oraz pasję do biznesu – do marek, innowacji i konsumentów - pasuje on idealnie do tego stanowiska. Jesteśmy przekonani, że przyszłość naszej firmy jest w najlepszych rękach – powiedziała dr Simone Bagel-Trah, przewodnicząca Rady Nadzorczej i Komitetu Akcjonariuszy.

X

Przeczytaj również