Jesteś tutaj

Ponad 700 uczestników półmaratonu Hochland

Trasy tegorocznych biegów oraz marszu – 5 Hochland Półmaratonu Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz Nordic Walking zostały udoskonalone. tym razem uczestnicy mieli przyjemność pokonać tamę w Radzynach. Start miał miejsce na ulicy przy hali sportowej Gimnazjum w Kaźmierzu.

Zawodnicy kierowali się w stronę siedziby firmy, a następnie malowniczą okolicą pokonali wybrane przez siebie dystanse. Na mecie czekał na nich poczęstunek i zabawa podczas festynu Kaźmierska Pyrlandia.

- Promocja aktywnego spędzania czasu wpisane jest w strategię Hochland Polska. Idea Hochland Półmaratonu od lat wspiera konsekwentnie nasz wizerunek – bliski naturze oraz rodzinie. Cieszymy się, że zainteresowanie Hochland Półmaratonem jest z roku na rok coraz większe! powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager Hochland Polska.

Galeria: 
5 Półmaraton Hochland w Kaźmierzu koło Poznania
5 Półmaraton Hochland w Kaźmierzu koło Poznania
Kategoria: 

Podobne artykuły

Hochland Półmaraton Doliną Samy odbył się już po raz czwarty. 

W połowie października zakończył się proces negocjacji wieloletniej umowy kooperacji pomiędzy Mlekovitą a Hochland Polska. W wyniku transakcji do Mlekovity dołączył zakład produkcyjny w Baranowie. 

X

Przeczytaj również