Jesteś tutaj

VIII Kongres Sprzedaż w Warszawie

Data wydarzenia: 
2016-04-04
Nazwa: 
VIII Kongres Sprzedaży
Organizator: 
Nowoczesna Firma S.A.
Adres: 
Warszawa

4-6 kwietnia w Warszawie odbędzie się Kongres Sprzedaż, który jest cyklicznym spotkaniem decydentów sprzedaży, będącym polem wymiany doświadczeń i praktycznych rozwiązań, które warto wdrożyć w każdej firmie. Podczas wydarzenia, wspólnie ze znakomitymi ekspertami organizatorzy postarają się odpowiedzieć na wiele pytań z zakresu sprzedaży, m.in. czy warto klientom rzucić wyzwanie; jak zbudować światowej klasy zespół sprzedażowy; jak dzięki inteligencji emocjonalnej osiągnąć sukces w sprzedaży; jak zarządzać zespołem sprzedażowym, aby wyłonić liderów i stworzyć silny i efektywny team; kiedy klientem jest sprzedawca; jakie stosować kanały komunikacji oraz w jaki sposób obsługiwać klientów.

Zapraszamy do uczestnictwa w sesjach plenarnych, w wielu prelekcjach eksperckich w ramach różnorodnych ścieżek tematycznych, a także w praktycznych warsztatach. "Poradnik Handlowca" jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia na stronie: http://kongressprzedaz.pl/ 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2016-06-01

3. edycja Targów ReDI, CEE Trade Fair for Retail Investment, odbędzie się w dniach 1 - 2 czerwca 2016r. na PGE Narodowym w Warszawie. Targi ReDI to najważniejsze miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz sieci handlowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Polska Rada Centrów Handlowych, organizacja zrzeszająca ponad 200 firm z branży centrów handlowych, wyłoni 15 października podczas uroczystej gali zwycięzców konkursu PRCH Retail Awards. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym tego wydarzenia.

X

Przeczytaj również