Jesteś tutaj

Targi Rabat Detal

Data wydarzenia: 
2015-06-19
Nazwa: 
Targi Rabat Detal
Organizator: 
Rabat Detal
Adres: 
Wisła

Targi Centralne sieci Rabat Detal odbędą się w dniach 19-20 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle pod patronatem Poradnika Handlowca. W sali kongresowej hotelu, ponad 70 wystawców zarówno z branży spożywczej, kosmetyczno-chemicznej, jak również z branży usług dla biznesu zaprezentują swoją ofertę franczyzobiorcom sieci Rabat.

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym powstanie „Strefa Łasucha”, gdzie zostaną skupieni wszyscy producenci smakowitych produktów przeznaczonych  do degustacji. Będzie można delektować się aromatycznymi kawami, smakowitymi ciastami, lodami oraz przygotowywanymi na bieżąco produktami na ciepło, wędlinami i napojami. Wszystko po to, aby zaspokoić podniebienia gości. Na tragach nie zabraknie także „Strefy Usług”,  w której zobaczyć będzie można standardy umeblowania Rabatu oraz nowoczesne rozwiązania dla sklepów typu convenience. Ponadto na Klientów czeka wiele niespodzianek i targowych promocji.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

Data wydarzenia: 
2017-06-22

22 czerwca br. odbędą się wspólne Targi Sieci Sklepów Poziomka i Firmy Handlowej „Sawex”. 12-sta edycja targów zorganizowana zostanie w Centrum Konferencyjno - Rozrywkowym "U Grubego" w miejscowości Wielogóra k/Radomia, ul. Warszawska 98/100.

 

 

X

Przeczytaj również