Jesteś tutaj

Warsztaty Retail Merchandising

Data wydarzenia: 
2016-04-21
Nazwa: 
Retail Merchandising
Organizator: 
Trio conferences
Adres: 
Warszawa

„Poradnik Handlowca” jako patron medialny zaprasza na warsztaty – Retail merchandising - Innowacyjne techniki uwodzenia shoppera, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie. Ilość danych dotyczących wyborów i preferencji shoppera rośnie z każdym miesiącem, a liczba generowanych insightów pozwala lepiej poznać kupujących. Dodatkowo nieustanny rozwój technologii wspierających aktywizację konsumentów w punktach sprzedaży sprawia, że zarówno sieci handlowe jak i dostawcy uzbrajają się w potężne ilości danych. Podczas warsztatów zostanie przedstawiony przegląd najciekawszych przykładów wykorzystania trendów shopperowych w codziennej praktyce retailowej. Tylko tu w jednym miejscu będzie można spotkać przedstawicieli firm: Żabka, Coca-Cola, Panasonic, Empik, York.pl, Philips Lighting, Smart Point Group, Cursor, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczegółowy programu warsztatów na stronie http://www.trioconferences.pl/retail-merchandising/

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2020-04-01

W dniach 1-2 kwietnia 2020 r., w Global Expo ul. Modlińska 6D w Warszawie, odbędzie się 12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit, organizowanego przez firmę ECU. Podczas kongresu spotkają się eksperci sektora retail i FMCG, by rozmawiać o najważniejszych zmianach, trendach i wyzwaniach branży w Polsce oraz w regionie.

Data wydarzenia: 
2019-03-07

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland (do niedawna – WorldFood Warsaw) odbędzie się w dniach  7-9 marca 2019 r. tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi stanowią jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w stolicy Polski. Właśnie tutaj, co roku branża spożywcza spotyka się, aby poznać nowości produktowe i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

X