Jesteś tutaj

Targi ProdExpo 2014 w Moskwie

10-14 lutego br. na terenach Expocentr Krasnaya Presnya w centrum Moskwy odbędą się 21. Międzynarodowe targi branży spożywczej PRODEXPO – 2014.

W tematyce targów między innymi: Mięso, drób, ryby, owoce  morza; Tłuszcze, oleje, margaryny, sosy; Mleko, artykuły mleczarskie; Mąka, chleb, makarony; Owoce, warzywa; Słodycze, wyroby piekarnicze; Konserwy, półfabrykaty, mrożonki; Kawa, herbata, napoje; Żywność dietetyczna, Slow Food; Artykuły dla dzieci; Urządzenia chłodnicze; Fast food; Opakowania, magazynowanie, składowanie i inne.

Statystyka PRODEXPO - 2013

Wystawcy – 2 309 w tym: 1 394 z Rosji , 915 zagranicznych z 63 krajów świata

35 ekspozycji narodowych

Powierzchnia ekspozycji -  ponad 95 000 m2

Zwiedzający - ponad 50 000 specjalistów z kraju i zza granicy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W kategorii „Piwo” bezkonkurencyjni są lokalni producenci, ale na podium znalazł się również globalny koncern. Jest to wymierny dowód na to, że będąc wielkim, można dbać o rynek małoformatowy. Przedstawiamy kolejną odsłonę rankingu „Równi w Biznesie”. 

Rynkowe nowości, przegląd trendów w branży gastronomicznej, innowacyjne rozwiązania - tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. To znakomita okazja do branżowych spotkań i nawiązywania kontaktów z producentami  i dostawcami produktów, sprzętu i wyposażenia dla biznesu gastronomicznego. 

X

Przeczytaj również