Jesteś tutaj

Ponad połowa Polaków (54%) uważa, że ceny produktów i usług w Polsce bardzo wzrosły w ciągu ostatniego roku a 33%, że wzrosły trochę.

Źródło: ciekaweliczby.pl

Według respondentów biorących udział w badaniu panelu Ariadna dla serwisu ciekaweliczby.pl, ceny produktów i usług w Polsce w ciągu ostatniego roku wzrosły. Według 54% badanych ceny „bardzo wzrosły, natomiast dla 33% „trochę wzrosły”. Natomiast tylko dla 8% Polaków ceny produktów i usług zmniejszyły się. 5% badanych nie odczuło różnicy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mimo iż co trzeci Polak uważa, że obecna sytuacja ekonomiczna w Polsce jest gorsza niż rok temu, a ponad połowa respondentów uważa, że w ciągu najbliższych miesięcy Polskę dotknie recesja, Polacy należą do najbardziej optymistycznych Europejczyków w zakresie oceny sytuacji ekonomicznej – tak wynika z badania 2019 IRIS Financial Confidence Survey, którego polską część przeprowadziła agencja ARC Rynek i Opinia.

Ostatni rok był dobry dla wielu działających w Polsce firm. Według badania przeprowadzonego przez Grant Thornton i Euler Hermes wśród dyrektorów finansowych (CFO), są oni zadowoleni z kondycji swoich przedsiębiorstw i optymistycznie oceniają perspektywy dla ich działalności.

X