Jesteś tutaj

Żabka wspiera młode talenty

Żabka Polska przyznała 40 stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych dzieciom oraz podopiecznym franczyzobiorców sklepów, swoich pracowników i współpracowników. W ramach Programu Stypendialnego firmy otrzymają oni roczne wsparcie finansowe na rozwój swoich pasji, zainteresowań oraz talentów. Program realizowany jest przez Żabkę po raz dziesiąty.

– Zainteresowanie projektem oraz poziom tegorocznej, jubileuszowej 10. edycji, przerósł nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy dużo więcej zgłoszeń, niż w poprzednich edycjach, z których wybraliśmy znacznie większą liczbę stypendystów, niż w minionych latach. Jesteśmy dumni, że możemy ich wspierać  w dalszym rozwoju oraz podążaniu za swoimi pasjami i zainteresowaniami, co jest niezwykle ważne w młodym wieku. Wspieranie franczyzobiorców i pracowników oraz ich najbliższych jest ważnym elementem polityki odpowiedzialnego biznesu Żabki – podkreśla Tomasz Suchański Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Każdy ze stypendystów otrzyma roczne wsparcie finansowe w wysokości 4200 zł. Wśród młodych ludzi, których wesprze Żabka, znalazły się dzieci i podopieczni franczyzobiorców, pracowników i współpracowników firmy, które przejawiają uzdolnienia na polu sportowym, muzycznym oraz w innych obszarach artystycznych. Dzięki dodatkowym funduszom od Żabki będą oni mogli dalej rozwijać swoje zainteresowania, umiejętności i talenty, przeznaczając je na zakup niezbędnego sprzętu, pomoce naukowe, opłacenie zajęć dodatkowych czy wyjazdy na kursy i zawody.

Do programu stypendialnego mogli zgłosić się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników. Wymogiem było przedstawienie swojej kandydatury w interesującej formie elektronicznej: kreatywnej prezentacji, w postaci kolażu, komiksu, rysunku czy filmu itp. W ramach prac młodzi ludzie zaprezentowali swoje pasje i talenty oraz wskazali na jak cel przeznaczyliby wsparcie finansowe od Żabki. Zgłoszenia kandydatów oceniane były przez specjalnie powołaną do tego komisję składającą się z przedstawicieli Żabka Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po uzyskaniu właściwych zgód antymonopolowych, fundusz z grupy CVC Capital Partners , jednej z wiodących firm private equity i doradztwa inwestycyjnego na świecie, oficjalnie nabył firmę Żabka Polska. 27 kwietnia br. Żabka Polska i CVC Capital Partners przedstawiły założenia nowej strategii mającej na celu umocnienie obecnej poprzez rozwój oferty produktowej i wprowadzenie dodatkowych usług dostosowanych do potrzeb zabieganego i zapracowanego klienta.  

Żabka Polska testuje dostawczy samochód elektryczny przekazany przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe. Obie firmy połączyły swoje zasoby i w ramach współpracy aktywnie promują nowoczesną logistykę miejską z myślą o środowisku naturalnym oraz społecznościach lokalnych. Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce testuje, jak podczas codziennych dostaw do poznańskich sklepów sprawdza się w pełni elektryczny e-Crafter.

X

Przeczytaj również