Jesteś tutaj

Żabka Polska wspierała międzynarodową akcję Wings for Life World Run

4 maja br., w 32 krajach i 34 lokalizacjach, dokładnie w tym samym czasie cały świat zjednoczył się i pobiegł w ramach globalnej akcji Wings for Life World Run. W Polsce bieg rozpoczął się o godz. 12:00 nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Po raz pierwszy w historii trasa nie miała klasycznej linii mety. Wyznaczały ją jadące za uczestnikami samochody. Zebrane fundusze będą w całości przeznaczone na badania nad rdzeniem kręgowym. Żabka Polska była partnerem biegu.

„Poradnik Handlowca" i „Poradnik Restauratora" już od kilkunastu lat propaguje bieganie jako najbardziej efektywną, a zarazem najtańszą formę relaksu oraz podnoszenia kondycji fizycznej. Nie trzeba nikogo przekonywać, że bieganie to samo zdrowie - obniża ciśnienie krwi i zwiększa poziom dobrego cholesterolu. Podczas biegania w organizmie wydzielają się także tzw. hormony szczęścia - endorfiny, dzięki którym właśnie biegacze tryskają humorem, energią, pewnością siebie i dobrym samopoczuciem. Pamiętajmy jednak, że przed każdym bieganiem warto się przebadać. Zatem Czas odejść od komputerów! Czas odreagować stresy! Czas na bieganie!

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od początku roku studenci studiów dualnych w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, odbywają  płatne staże w centrum logistycznym firmy Żabka Polska, właściciela sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Staż w centrum logistycznym Żabka Polska w Plewiskach to integralna część programu nauczania.

W pierwszej połowie maja wszyscy regionalni Partnerzy ds. Sprzedaży sieci Żabka i Freshmarket przeszli ponowne szkolenia w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych. W drugim etapie tych szkoleń wezmą udział Ajenci sklepów. Szkolenia są jednym z elementów programu odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu firmy Żabka Polska.

X