Jesteś tutaj

Żabka Polska wspierała międzynarodową akcję Wings for Life World Run

4 maja br., w 32 krajach i 34 lokalizacjach, dokładnie w tym samym czasie cały świat zjednoczył się i pobiegł w ramach globalnej akcji Wings for Life World Run. W Polsce bieg rozpoczął się o godz. 12:00 nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Po raz pierwszy w historii trasa nie miała klasycznej linii mety. Wyznaczały ją jadące za uczestnikami samochody. Zebrane fundusze będą w całości przeznaczone na badania nad rdzeniem kręgowym. Żabka Polska była partnerem biegu.

„Poradnik Handlowca" i „Poradnik Restauratora" już od kilkunastu lat propaguje bieganie jako najbardziej efektywną, a zarazem najtańszą formę relaksu oraz podnoszenia kondycji fizycznej. Nie trzeba nikogo przekonywać, że bieganie to samo zdrowie - obniża ciśnienie krwi i zwiększa poziom dobrego cholesterolu. Podczas biegania w organizmie wydzielają się także tzw. hormony szczęścia - endorfiny, dzięki którym właśnie biegacze tryskają humorem, energią, pewnością siebie i dobrym samopoczuciem. Pamiętajmy jednak, że przed każdym bieganiem warto się przebadać. Zatem Czas odejść od komputerów! Czas odreagować stresy! Czas na bieganie!

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kampania reklamowa „Żabka. Mały Wielki Sklep” firmy Żabka Polska została nagrodzona złotą statuetką w konkursie Effie Awards 2016. Zwyciężyła w kategorii retail, w której konkurowała z siecią Lidl, IKEA Retail oraz Centrum Riviera.

Program „Bezpieczny Staż” realizowany jest pilotażowo w wybranych sklepach Żabka, skierowany jest do młodzieży powyżej 16. roku życia, która z uwagi na trudną sytuację społeczną ma utrudniony start w dorosłe życie.

X