Jesteś tutaj

Żabka otworzyła sklep w Galerii Katowickiej

Nowo otwarty punkt w Galerii Katowickiej jest dziesiątym sklepem sieci Żabka, w lokalizacji typu centrum handlowe. Jego format convenience odpowiada na potrzeby klientów, pracowników galerii, jak i najemców, co potwierdzają wyniki istniejących już punktów m.in. w CH Manufaktura w Łodzi, CH Avenida w Poznaniu czy Galerii Północnej w Warszawie.

Dzięki ofercie Żabki odwiedzający mogą pogodzić potrzebę szybkich zakupów z wizytą w centrum, a także skorzystać z udogodnień jak wypłata gotówki w systemie Cashback, możliwość doładowania telefonu czy zapłacenia rachunków.

– Jak pokazuje przykład Żabki, format convenience doskonale wpisuje się w charakter centrów handlowych, oferując klientom możliwość nie tylko zrobienie szybkich i wygodnych, bezkolejkowych zakupów spożywczych, ale również zakupu ciepłych przekąsek i napojów przygotowanych na wynos lub do spożycia na miejscu w strefie Żabka Café. W nowo otwartym sklepie w Galerii Katowickiej można skorzystać także z bezpłatnej sieci Wi-Fi, doładować telefon czy wypłacić pieniądze w systemie Cashback. Dzięki lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS, umożliwiamy również podróżnym zrobienie komfortowych zakupów przed czy po podróży – powiedziała Agata Michalska, Manager ds. Ekspansji w Centrach Handlowych w firmie Żabka Polska.

Żabka w Galerii Katowickiej ma powierzchnię  113 mkw sali sprzedaży i zlokalizowana jest na poziomie -1, naprzeciwko wejścia głównego, od strony dworca PKS. Wizualizacja wejścia do sklepu dostosowana jest do wymogów galerii handlowej, dając przykład nowej jakości w dopasowaniu punktu do architektury nowoczesnych centrów handlowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka wciąż zaskakuje nowościami na sklepowych półkach. Po raz kolejny, dzięki projektowi „Kreatorzy produktu”, to studenci zostali twórcami nowego asortymentu w kategorii Quick Meal Solutions (gotowe przekąski i posiłki). Zwycięskie koncepcje być może pojawią się w sprzedaży w ponad 6000 sklepach sieci Żabka. Autorzy najlepszych koncepcji na alternatywę dla hot-doga, poza nagrodami przewidzianymi w konkursie, otrzymają także pieniężne wynagrodzenie za prawa autorskie do swoich projektów.

Żabka Polska regularnie wspiera osoby potrzebujące i placówki zajmujące się niesieniem pomocy społecznej. W 2017 roku 240 ton żywności trafiło do podopiecznych ośrodków Caritas w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

X

Przeczytaj również