Jesteś tutaj

Żabka otworzyła sklep w Galerii Katowickiej

Nowo otwarty punkt w Galerii Katowickiej jest dziesiątym sklepem sieci Żabka, w lokalizacji typu centrum handlowe. Jego format convenience odpowiada na potrzeby klientów, pracowników galerii, jak i najemców, co potwierdzają wyniki istniejących już punktów m.in. w CH Manufaktura w Łodzi, CH Avenida w Poznaniu czy Galerii Północnej w Warszawie.

Dzięki ofercie Żabki odwiedzający mogą pogodzić potrzebę szybkich zakupów z wizytą w centrum, a także skorzystać z udogodnień jak wypłata gotówki w systemie Cashback, możliwość doładowania telefonu czy zapłacenia rachunków.

– Jak pokazuje przykład Żabki, format convenience doskonale wpisuje się w charakter centrów handlowych, oferując klientom możliwość nie tylko zrobienie szybkich i wygodnych, bezkolejkowych zakupów spożywczych, ale również zakupu ciepłych przekąsek i napojów przygotowanych na wynos lub do spożycia na miejscu w strefie Żabka Café. W nowo otwartym sklepie w Galerii Katowickiej można skorzystać także z bezpłatnej sieci Wi-Fi, doładować telefon czy wypłacić pieniądze w systemie Cashback. Dzięki lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS, umożliwiamy również podróżnym zrobienie komfortowych zakupów przed czy po podróży – powiedziała Agata Michalska, Manager ds. Ekspansji w Centrach Handlowych w firmie Żabka Polska.

Żabka w Galerii Katowickiej ma powierzchnię  113 mkw sali sprzedaży i zlokalizowana jest na poziomie -1, naprzeciwko wejścia głównego, od strony dworca PKS. Wizualizacja wejścia do sklepu dostosowana jest do wymogów galerii handlowej, dając przykład nowej jakości w dopasowaniu punktu do architektury nowoczesnych centrów handlowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Filip Fiedorow stanie na czele Działu Marketingu Żabka Polska od dnia 1 lutego 2019 r. W tej roli będzie zarządzał zespołami Customer Insight, Customer Marketing i Customer Communications.

Ruszył konkurs organizowany przez sieć sklepów Żabka „Ogarnij BIG DATA z Żabką”, który skierowany jest do studentów poznańskich uczelni. Zwycięski zespół odwiedzi amerykańską Dolinę Krzemową, a wszystkie teamy, które przejdą do drugiego etapu, otrzymają nagrody pieniężne.

X