Jesteś tutaj

Żabka i Freshmarket wspierają WOŚP

Od 8 do 14 stycznia w ponad 4900 sklepów Żabka i Freshmarket w całej Polsce trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć tegoroczną akcję, będą mogli to zrobić przy okazji zakupów, wrzucając datki do puszek WOŚP ustawionych przy kasach. W zeszłym roku w sklepach sieci Żabka udało się zebrać ponad 660 tys. zł.

Żabka Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już po raz 19. Franczyzobiorcy Żabki prowadzący sklepy sieci, tradycyjnie ustawią puszki w pobliżu kas, zachęcając klientów do włączenia się do akcji. W zamian za datki wpłacone podczas codziennych zakupów, będzie można odebrać czerwone serduszko. Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

– Cieszy nas, że z roku na rok coraz więcej pieniędzy trafia do puszek WOŚP ustawionych w sklepach Żabka i Freshmarket. Dwa lata temu zebraliśmy ponad 460 tys. złotych, w ubiegłym roku ponad 666 tys. Mocno wierzymy w to, że nasi klienci równie hojnie wesprą 26. edycję WOŚP. Cieszymy się, że wspólnie z Franczyzobiorcami Żabki możemy aktywnie uczestniczyć w akcji już po raz 19.  –  stwierdziła Anna Jarzębowska, Rzecznik Prasowy spółki Żabka Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sieci sklepów Żabka i Freshmarket pojawiła się wyjątkowa kolekcja numizmatów z wizerunkami najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Monety wybite przez spółkę „Mennica Polska od 1766” mają wartość kolekcjonerską i stanowią wyjątkową pamiątkę związaną z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018.  

X