Jesteś tutaj

UOKIK WYDAŁ DECYZJĘ NA KOLEJNĄ KONCENTRACJĘ W BRANŻY FMCG

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wyraził zgodę na przeprowadzenie koncentracji A&K Hurt-Market Kazimierz Lodarski i Artur Dubiel przez spółkę Bać-Pol. Firmy prowadzą działalność w zakresie sprzedaży hurtowej artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku.

Bać-Pol to firma, która istnieje od 1990 roku,  zalicza się do grona największych firm handlowych w Polsce. W ponad 25-letniej działalności osiągnęła wysoką pozycję na rynku dzięki partnerskiej współpracy z Producentami i Klientami. Profil działalności to dystrybucja artykułów spożywczych.

Współpracuje z hurtowniami, sieciami detalicznymi i sklepami. W ofercie handlowej posiada ponad 10 000 pozycji asortymentowych z oferty zarówno największych firm branży spożywczej, jak i mniejszych firm regionalnych. Oferta asortymentowa to nabiał, tłuszcze, używki, koncentraty spożywcze, soki, napoje, słodycze, przetwory owocowo-warzywne, konserwy i przyprawy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Leszek Bać, Prezes Zarządu Bać-Pol w rozmowie z Pulsem Biznesu przyznał, że dziewięciu inwestorów jest zainteresowanych inwestycją w Bać-Pol oraz sieć Spar. Proces pozyskania inwestora ma zakończyć się w I kwartale br.

X