Jesteś tutaj

Trzynasta Gama PSS-u Olsztyn otwarta

Sklep zlokalizowany jest w Kętrzynie przy ul. Moniuszki. Klienci znajdą w nim szeroki wybór wędlin, mięsa, bogate stoisko owocowo-warzywne. Nie brakuje sezonowych promocji. Świeże, smaczne i w dużym wyborze pieczywo, to kolejny atut sklepu.

W dniu otwarcia dopisali klienci ciepło witani przez personel. Na nich czekał wielki tort i symboliczna lampka szampana bezalkoholowego oraz drobne upominki. Długie kolejki do kas nie zniechęcały klientów, którzy cierpliwie czekali. Z ich entuzjastycznych opinii można wnioskować, że sklep w nowej odsłonie to strzał w dziesiątkę.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Otwarcie kolejnego sklepu Gama w PSS Garwolin. Prace związane z przygotowaniem sklepu były wykonywane na otwartym sklepie dla klientów. Remodeling nastąpił na bazie sklepu LUX. Placówka handlowa została w dużym stopniu zmieniona,  zwiększono powierzchnie sprzedażowe dla poszczególnych grup asortymentowych jak nabiał, stoisko sprzedaży tradycyjnej-mięso, wędliny, ryby, sery, odświeżono ułożenie poszczególnych kategorii.

Partnerski Serwis Detaliczny wspólnie z Spółdzielniami przeprowadził II już edycję akcji społecznej w sklepach Gama pod patronatem Fundacji DKMS – „Gama Wspólnie Przeciw Białaczce”. Na terenie 19 sklepów prowadzona była rejestracja nowych Dawców Szpiku Kostnego i udało się wspólnie zarejestrować 453 nowych dawców. Pamiętajmy, ze każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to kolejna szansa na nowe życie.

X