Jesteś tutaj

Total i AS24 otworzą więcej wspólnych stacji w Polsce

Dyrektor zarządzający AS24 Polska Cedric Vigneau przyznał, że Total i AS24 planują tworzenie w Polsce kolejnych stacji paliw działających pod obiema markami. W ich ramach część przeznaczona dla obsługi samochodów osobowych ma działać pod marką Total, natomiast dla ciężarówek funkcjonować będzie pod szyldem AS24.

Aktualnie w całej Europie działa około 50 wspólnych stacji z dwoma brandami jednocześnie. Chcąc rozszerzyć działalność przewiduje się kontynuację programu pilotażowego, który rozpoczął się w Polsce w 2017 r.

Należąca do koncernu Total, sieć AS24 zarządza aktualnie siecią ponad 900 stacji paliw przeznaczonych dla ciężarówek oraz 15 tys. stacji partnerskich.

Źródło: ISBnews za money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska nawiązał współpracę z kolejnym dużym międzynarodowym graczem obecnym na polskim rynku stacji paliw, firmą Total Polska. Partnerzy będą współpracować przy otwarciach franczyzowych sklepów Carrefour Express Convenience na stacjach paliw marki Total w całej Polsce. W sierpniu br. zostały otwarte pierwsze dwa sklepy: w Stolnie i Strzyżawie w województwie kujawsko-pomorskim.

Sieć sklepów Netto po raz kolejny angażuje się w realizację zbiórki żywności „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Polska. Od 9 do 10 grudnia wszyscy, którzy chcą pomóc, będą mogli przekazać potrzebującym m.in. podstawowe artykuły spożywcze.

X