Jesteś tutaj

Tesco zatrudni 200 osób

Ruszyła rekrutacja pracowników do nowego Centrum Dystrybucji Tesco w Komornikach koło Poznania. Na obsadzenie czeka 200 etatów. Zainteresowani mogą zgłaszać się do centrów rekrutacyjnych w hipermarketach Tesco przy ul. Serbskiej i Mrągowskiej w Poznaniu. Czekają na nich stanowiska magazyniera oraz magazyniera - operatora wózka widłowego wysokiego składu. Tesco poszukuje także pracowników technicznych. Do grona 200 zatrudnionych dołączy podobna liczba pracowników tymczasowych, którzy będą wspierać pracę centrum w okresach szczególnie intensywnych handlowo. Nowy magazyn dołączy do dwóch działających aktualnie centrów dystrybucji Tesco zlokalizowanych w Teresinie koło Warszawy i Gliwicach. Magazyn w Komornikach rozpocznie pracę na przełomie września i października i zacznie obsługiwać 140 sklepów Tesco w północno-zachodniej Polsce. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tesco opublikowało wyniki finansowe za ostatni rok. Roczny zysk wzrósł o 28 proc. Poprawiono rentowność, a marża operacyjna grupy osiągnęła w drugiej połowie ubiegłego roku 3,0%.

17 litrów kolorowych farb, pędzle, balony i specjalne sikawki – to wszystko poszło w ruch kiedy Zuzia, Zosia, Mikołaj i 17 innych małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zaczęło tworzyć projekt koszulki IV Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom. Dochód z tegorocznego wydarzenia zostanie przekazany na wyposażenie i zakup niezbędnej aparatury medycznej dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, m.in. specjalistycznej wanny do mycia pacjentów z poparzeniami.

X