Jesteś tutaj

Tesco zamyka kolejne sklepy

Tesco rozszerza listę sklepów, które zostaną zlikwidowane. Na początku roku brytyjska sieć poinformowała o planowanym zamknięciu 32 marketów. Teraz liczba ta została powiększona o kolejne cztery placówki oraz centrum dystrybucyjne.

Zamknięte zostaną sklepy zlokalizowane w Nowym Sączu (ul. Prażmowskiego), Rudzie Śląskiej (ul. 1 Maja), Starogardzie Gdańskim (ul. Zblewska) i Olsztynie (ul. Pstrowskiego). Tesco zdecydowało również o zamknięciu jednego z centrów dystrybucji, w Komornikach koło Poznania.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sprzedaż grupy osiągnęła poziom 28,3 mld GBP, wobec 25,2 mld GBP w analogicznym okresie poprzedniego roku. Wyniki sieci napędza brytyjski rynek. W Europie Centralnej odnotowano spadek sprzedaży i przychodów, co związane jest z ograniczeniem handlu w niedziele.

Trwa budowa trzeciego centrum dystrybucyjnego sieci Tesco w Polsce. Nowy magazyn centralny odpowiedzialny będzie za dostawy produktów do 140 sklepów. Pomoże w skróceniu tras między centrami dystrybucji a sklepami i o prawie 7% obniży współczynnik emisji CO2. Wraz otwarciem magazynu powstanie 400 nowych miejsc pracy.

X