Jesteś tutaj

Startuje urodzinowa loteria SPAR Polska

W tym roku mijają 23 lata działalności SPAR na polskim rynku. Swoje urodziny SPAR Polska postanowił świętować kolejną loterią, wprowadzając kilka nowości w jej mechanizmie.  Zabawa z nagrodami za zakupy ruszyła 16 sierpnia br.

Loterie i konkursy dla konsumentów organizowane przez SPAR Polska cieszą się niesłabnącą popularnością, przekładając się na wysoki wzrost zainteresowania produktami promocyjnymi. Dlatego z okazji swoich kolejnych urodzin w Polsce sieć postanowiła zrobić prezent swoim klientom i zorganizować kolejną.

Tym razem zmienione zostały nieco zasady loterii. Aby wziąć udział w najnowszej loterii wystarczy kupić jeden produkt z Urodzinowego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań urodzinowej gazetki SPAR. Sieć chce w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którym zależy na prostocie mechanizmów. Swoje zgłoszenie można będzie zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej www.loteriaspar.pl – w loterii wprowadzony został mechanizm instant win, dzięki któremu klient rejestrujący się na stronie loterii, od razu dowie się czy wygrał jedną z nagród losowanych codziennie. To kolejna nowość, przyspieszająca informację zwrotną do klienta, w miejsce często stosowanych długich list zwycięzców dopiero po zakończeniu akcji.

Wśród uczestników loterii codziennie rozlosowywane będą bony o wartości 100 zł do sklepów Spar Polska. Dodatkowo, klienci biorący udział w loterii będą mogli także wygrać jedną z trzech atrakcyjnych nagród głównych, losowanych po jej zakończeniu: bon turystyczny o wartości 5000 zł na podróż marzeń, hulajnogę elektryczną oraz inteligentny robot odkurzający. Wszystkie szczegóły dotyczące loterii można znaleźć w gazetkach, na plakatach w sklepach sieci oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych SPAR Polska. Loteria trwa od 16 sierpnia do 21 września 2019 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już za niedługo w sklepach SPAR startuje nowa akcja lojalnościowa, w ramach której będzie można zebrać 12 wyjątkowych produktów do gotowania marki Ambition z kolekcji Gold.

28 listopada br. w Łańcucie otwarto nową placówkę sieci SPAR. Sklep zajmuje powierzchnię 216 m², posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR.

X