Jesteś tutaj

Startuje urodzinowa loteria SPAR Polska

W tym roku mijają 23 lata działalności SPAR na polskim rynku. Swoje urodziny SPAR Polska postanowił świętować kolejną loterią, wprowadzając kilka nowości w jej mechanizmie.  Zabawa z nagrodami za zakupy ruszyła 16 sierpnia br.

Loterie i konkursy dla konsumentów organizowane przez SPAR Polska cieszą się niesłabnącą popularnością, przekładając się na wysoki wzrost zainteresowania produktami promocyjnymi. Dlatego z okazji swoich kolejnych urodzin w Polsce sieć postanowiła zrobić prezent swoim klientom i zorganizować kolejną.

Tym razem zmienione zostały nieco zasady loterii. Aby wziąć udział w najnowszej loterii wystarczy kupić jeden produkt z Urodzinowego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań urodzinowej gazetki SPAR. Sieć chce w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którym zależy na prostocie mechanizmów. Swoje zgłoszenie można będzie zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej www.loteriaspar.pl – w loterii wprowadzony został mechanizm instant win, dzięki któremu klient rejestrujący się na stronie loterii, od razu dowie się czy wygrał jedną z nagród losowanych codziennie. To kolejna nowość, przyspieszająca informację zwrotną do klienta, w miejsce często stosowanych długich list zwycięzców dopiero po zakończeniu akcji.

Wśród uczestników loterii codziennie rozlosowywane będą bony o wartości 100 zł do sklepów Spar Polska. Dodatkowo, klienci biorący udział w loterii będą mogli także wygrać jedną z trzech atrakcyjnych nagród głównych, losowanych po jej zakończeniu: bon turystyczny o wartości 5000 zł na podróż marzeń, hulajnogę elektryczną oraz inteligentny robot odkurzający. Wszystkie szczegóły dotyczące loterii można znaleźć w gazetkach, na plakatach w sklepach sieci oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych SPAR Polska. Loteria trwa od 16 sierpnia do 21 września 2019 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ostatni weekend zakończyła się pierwsza edycja turnieju halowej piłki nożnej futsal SPAR CUP 2014. W spotkaniach rozgrywanych według oficjalnych przepisów futsalu zwyciężyła drużyna INTER - KAM pokonując w finale drużynę TOMY Więc - Pol. Drużyny finałowe dostały zaproszenie na turniej finałowy, który odbędzie się wiosną tego roku w Limanowej.

Lokalne sklepy A&K zlokalizowane w Mielcu dołączyły od 1 lutego do sieci SPAR. Mieleckie markety A&K mają dobra lokalizację, bogaty asortyment i dotychczas generowały wysokie obroty. O tym, że dołączyły do franczyzy SPAR zadecydowała chęć dalszego podniesienia jakości oferty A&K.

X