Jesteś tutaj

Społem Zakopane świętowało 80-lecie istnienia firmy

Polska firma z tradycją, polskie sklepy, polski kapitał w 100%, a przede wszystkim ludzie, którzy w tej firmie są najważniejsi – tymi słowami Prezes Społem Zakopane Józef Szwab rozpoczął uroczystość 80-lecia istnienia firmy.

Uroczystość była zorganizowana w Teatrze im. Witkiewicza na Chramcówkach. Wzięli w niej udział pracownicy spółki, władze miejskie i powiatowe, dyrektorzy banków i innych instytucji oraz zaprzyjaźnieni Prezesi spółdzielni i spółek Społem z Polski, zarząd PSD i Dyrektor Generalny głównego dostawcy Eurocash Dystrybucja.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Aż 33 małopolskie szkoły w Małopolsce otrzymają dofinansowanie od Carrefour do projektów realizowanych w ramach programu edukacyjnego „Zdrowe jedzenie w mojej szkole i na moim stole”. Projekt wpisuje się w strategię biznesu odpowiedzialnego społecznie Carrefour, który ma na celu promocję odpowiedzialnej konsumpcji i zdrowego trybu życia.

Banany z certyfikatami Fairtrade i rolnictwa ekologicznego (bio) będą dostępne 11 maja we wszystkich sklepach Lidl w Polsce. Sieć chce w ten sposób podkreślić zbliżający się Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu i World Fairtrade Challenge. 

X