Jesteś tutaj

Społem Chełm otworzyło 16-tą Gamę

Nowy obiekt wybudowany na wzór poprzednich inwestycji firmy, tym razem w miejscowości Rejowiec oddalonej o około 20 km od Chełma, zlokalizowany przy osiedlu mieszkaniowym. Sklep o powierzchni handlowej blisko 300 mkw., wyposażono w nowoczesne urządzenia zgodnie ze standardami sieci Gama.

Uroczyste otwarcie dla zaproszonych gości i mieszkańców Rejowca odbyło się we wtorek – 27 sierpnia. Atrakcyjne promocje, zapraszający Gamuś i piknik odbywający się przed sklepem przyciągnęły liczne rzesze klientów. Społem Chełm jest nadal liderem liczby sklepów sieci Gama wśród Partnerów PSD. Prezes spółki Krzysztof Zając w oficjalnym przywitaniu zapowiedział, że to nie jest ostatnie słowo, firma znakomicie się rozwija w handlu detalicznym i będą poszukiwać kolejnych lokalizacji w okolicach Chełma.

Kategoria: 

Podobne artykuły

20 sierpnia ruszyła 6-ta już Gama w Starogardzie Gdańskim. Otwarta mini Gama zlokalizowana jest przy piekarni Spółki i jest to typowy sklep o profilu śniadaniowym z dużym udziałem w sprzedaży wyrobów piekarniczych.

W Hajnówce został otwarty 200. sklep sieci spółdzielczej Gama. Największy sklep sieci własnej  PSS Społem powierzchni handlowej 700 m2 zlokalizowany przy handlowej ulicy miasta.

X