Jesteś tutaj

SPAR wita wiosnę kolejną loterią

Wiosna już w pełnym rozkwicie. Aby spotęgować ten wiosenny nastrój, SPAR Polska organizuje dla swoich klientów kolejną loterię, która ruszyła 25 kwietnia br.

Zorganizowana w listopadzie ub.r. pierwsza loteria SPAR Polska cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród klientów, przekładając się na wysoki wzrost zainteresowania produktami promocyjnymi i zwiększeniem częstotliwości zakupów w sklepach SPAR. Dlatego też sieć postanowiła kontynuować loterie konsumenckie w 2019 r., a motywem przewodnim najbliższej jest grill, w związku z rozpoczęciem sezonu na ulubioną formę spędzania przez Polaków wolnego czasu, z równie atrakcyjnymi jak poprzednio nagrodami. Poza nagrodą główną, jaką jest najnowszy model Thermomix TM6, do wygrania są również grille węglowe Weber, rozdrabniacze elektryczne Tefal oraz okulary przeciwsłoneczne SPAR.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić minimum dwa różne produkty z Wiosennego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań gazetki SPAR. Ważne, żeby zakupione produkty znajdowały się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie można szybko i wygodnie zrealizować wysyłając SMS lub rejestrując swój udział na stronie www.loteriaspar.pl. Wszystkie szczegóły dotyczące loterii można znaleźć na stronie internetowej, w gazetkach i na plakatach w sklepach sieci. Losowanie nagród odbywać się będzie co dwa tygodnie, natomiast losowanie nagrody głównej będzie miało miejsce na koniec Wiosennej Loterii SPAR, czyli 2 czerwca 2019 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W środę, 5 czerwca w stolicy Małopolski otwarty został kolejny sklep w ramach sieci franczyzowej SPAR Polska. Firma zapowiada kolejne otwarcie w następnym miesiącu.

W czerwcu br. sieć SPAR uruchomiła kolejną placówkę w formacie SPAR Express. Nowy sklep o powierzchni 140 mkw. znajduje się w Pogwizdowie Nowym niedaleko Rzeszowa.

X

Przeczytaj również