Jesteś tutaj

SPAR świętuje 22 lata w Polsce

W tym roku SPAR obchodzi w Polsce swoje 22. urodziny. Z tej okazji po raz kolejny dla klientów sieci przygotowany został konkurs z nagrodami, który rozpoczął się 9 sierpnia i potrwa do 16 września 2018 r.

Aby wziąć udział w konkursie urodzinowym SPAR należy w okresie trwania konkursu dokonać zakupów w wybranym sklepie sieci SPAR, tak aby na jednym paragonie znajdowały się minimum 2 różne produkty z tzw. urodzinowego Top 10, znajdującego się na specjalnych stronach jubileuszowych gazetek sieci. Dodatkowo trzeba odpowiedzieć na pytanie nawiązujące do urodzinowej tematyki: Jak wyglądałyby Twoje wymarzone urodziny? Rejestracji do konkursu dokonywać można zarówno na miejscu, w sklepach, jak i na specjalnie dedykowanej stronie: urodzinyspar.pl.

Spośród klientów biorących udział w urodzinowym konkursie wyłonieni zostaną zwycięzcy, na których czeka 25 atrakcyjnych nagród:

• nagroda główna – bon wycieczkowy o wartości 5000 zł,

• 2 telefony iPhone SE,

• 3 ekspresy do kawy DeLonghi,

• 2 aparaty Fujifilm Instax Mini 9,

• 2 głośniki Sony,

• 5 robotów planetarnych Tefal,

 • 10 rozdrabniaczy elektrycznych Tefal.

Zarówno zeszłoroczny konkurs urodzinowy, jak i niedawno zakończony konkurs „Piłkarskie emocje” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, dlatego SPAR Polska zdecydował się na kontynuację takiej formy zabawy dla klientów, wspierającej sprzedaż produktów z gazetki. Cała akcja została wsparta kampanią promocyjną m.in. na billboardach, w radio, social mediach i z wykorzystaniem materiałów trade marketingowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

SPAR International osiągnął w 2016 r. sprzedaż w wysokości 33,1 mld euro, dzięki silnemu wzrostowi sprzedaży w Europie i ekspansji na nowych oraz rozwijających się rynkach.

Spar Polska zwiększył liczbę sklepów o 20 nowych placówek. Tak znaczny wzrost podyktowany jest dynamicznym rozwojem sieci i chęcią wzmocnienia jej obecności w zachodniej części kraju. 

X

Przeczytaj również