Jesteś tutaj

SPAR świętuje 22 lata w Polsce

W tym roku SPAR obchodzi w Polsce swoje 22. urodziny. Z tej okazji po raz kolejny dla klientów sieci przygotowany został konkurs z nagrodami, który rozpoczął się 9 sierpnia i potrwa do 16 września 2018 r.

Aby wziąć udział w konkursie urodzinowym SPAR należy w okresie trwania konkursu dokonać zakupów w wybranym sklepie sieci SPAR, tak aby na jednym paragonie znajdowały się minimum 2 różne produkty z tzw. urodzinowego Top 10, znajdującego się na specjalnych stronach jubileuszowych gazetek sieci. Dodatkowo trzeba odpowiedzieć na pytanie nawiązujące do urodzinowej tematyki: Jak wyglądałyby Twoje wymarzone urodziny? Rejestracji do konkursu dokonywać można zarówno na miejscu, w sklepach, jak i na specjalnie dedykowanej stronie: urodzinyspar.pl.

Spośród klientów biorących udział w urodzinowym konkursie wyłonieni zostaną zwycięzcy, na których czeka 25 atrakcyjnych nagród:

• nagroda główna – bon wycieczkowy o wartości 5000 zł,

• 2 telefony iPhone SE,

• 3 ekspresy do kawy DeLonghi,

• 2 aparaty Fujifilm Instax Mini 9,

• 2 głośniki Sony,

• 5 robotów planetarnych Tefal,

 • 10 rozdrabniaczy elektrycznych Tefal.

Zarówno zeszłoroczny konkurs urodzinowy, jak i niedawno zakończony konkurs „Piłkarskie emocje” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, dlatego SPAR Polska zdecydował się na kontynuację takiej formy zabawy dla klientów, wspierającej sprzedaż produktów z gazetki. Cała akcja została wsparta kampanią promocyjną m.in. na billboardach, w radio, social mediach i z wykorzystaniem materiałów trade marketingowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

4 grudnia br. w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 51 nastąpiło reotwarcie sklepu SPAR. Placówka o powierzchni 378 m², której właścicielem jest Bać-Pol Detal, to kolejny sklep wzorcowy SPAR mający służyć jako punkt odniesienia i wskazówka dla Franczyzobiorców pozostałych sklepów sieci.

Aby umilić swoim klientom okres przedświątecznych zakupów, SPAR Polska organizuje pierwszą w swojej historii loterię. Główną nagrodą jest voucher turystyczny o wartości 5 tys. zł. Loteria rusza 15 listopada br.

X