Jesteś tutaj

Advertisement

SPAR Polska otworzył kolejny sklep w Krakowie

W środę, 5 czerwca w stolicy Małopolski otwarty został kolejny sklep w ramach sieci franczyzowej SPAR Polska. Firma zapowiada kolejne otwarcie w następnym miesiącu.

Firma z Rzeszowa otworzyła kolejny sklep w Krakowie – SPAR Express o powierzchni 124 mkw., przy ulicy Opolskiej 112, w koncepcie convenience. Sklep jest czynny 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w weekendy sklep jest zamknięty z uwagi na lokalizację placówki – mieści się ona w O3 Business Campus, na który składają się trzy 11-piętrowe, nowoczesne biurowce. Nowo otwarty SPAR znajduje się na parterze jednego z budynków. Godziny działania sklepu dopasowane są do systemu pracy biurowców. Również oferta SPAR Express, podobnie jak innych sklepów sieci w Krakowie w koncepcie convenience, sprofilowana jest pod potrzeby pracowników biur, którzy będą stanowili trzon klientów sklepu. Właśnie z myślą o nich właściciel zadbał o szeroki wachlarz produktów dopasowanych do osób pracujących, mających niewiele czasu, pozwalający zaspokoić zarówno codzienne potrzeby spożywcze, jak i konieczność zakupu szybkich dań, spełniających rolę posiłków podczas pracy. Dzięki temu w sklepie można nabyć szeroką gamę przekąsek, zdrową żywność, schłodzone napoje, słodycze, kanapki, sałatki czy desery.

– To nasz kolejny SPAR – mówi pan Artur, przedstawiciel krakowskiego franczyzobiorcy. – Pierwszy otwieraliśmy na początku roku, w styczniu. Poprzedni sklep również jest usytuowany w biurowcu, dlatego zdążyliśmy już poznać specyfikę funkcjonowania oraz potrzeby tej grupy klientów. Znamy ich oczekiwania, potrafimy zapewnić produkty, które są najchętniej kupowane przez zapracowane osoby. Musi być szybko, smacznie i coraz częściej również zdrowo. Po tych kilku miesiącach możemy już też z całą pewnością powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję rozpoczynając współpracę ze SPAR Polska – bardzo cenimy sobie wsparcie, a jego ze strony sieci nam nie brakuje. Mogę zdradzić również, że w planach mamy już otwarcie kolejnego sklepu w sieci.

SPAR Polska nie ustaje w działaniach rozwojowych sieci franczyzowej liczącej 250 sklepów – firma zapowiada w następnym miesiącu otwarcie kolejnego sklepu w woj. małopolskim, w formacie SPAR.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Projekt Radio SPAR zgodnie z założeniem systematycznie zwiększa swój zasięg i wchodzi do kolejnych sklepów sieci. Aktualnie sześćdziesiąt sześć placówek emituje swoim klientom treści radia SPAR - wkrótce dołączą do nich kolejne.

16 czerwca otwarte zostały dwie nowe placówki SPAR – w Babicy (woj. podkarpackie) o powierzchni 229 m² i w Miechowie-Charsznicy (woj. małopolskie) o powierzchni 183 m². Obydwa sklepy zostały uruchomione w formacie SPAR.

X