Jesteś tutaj

Sezonowe sklepy Żabki

Sieć Żabka rozszerza swoją obecność w najważniejszych miejscowościach turystycznych nad Bałtykiem. W tym sezonie działa już 12 specjalnych pawilonów. Władze sieci zapewniają, że w przyszłości pojawi się więcej modułowych sklepów.

Najwięcej sezonowych Żabek działa w Łebie – aż cztery. Dwie placówki znajdują się w Międzywodziu, Modułowe obiekty obecne są także m.in. w Władysławowie i Dziwnowie. Uruchamiane są one tylko w okresie letnim – od połowy czerwca, do połowy września.

Adam Manikowski, wiceprezes ds. operacyjnych sieci Żabka, w rozmowie z portalem money.pl przyznał, że pomysł się przyjął i w kolejnych latach można się spodziewać większej liczby takich sklepów

Oferta placówek skierowana jest do urlopowiczów i różni się od tej dostępnej w stałych punktach sieci. Największym zainteresowaniem cieszą się napoje, lody, kanapki, szybkie przekąski oraz smoothie. Uznanie odwiedzających zdobyła także oferta małej gastronomii w ramach Żabka Café.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście. Stacje wyposażone są w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych.

Targi Franczyzy są okazją do spotkania przedstawicieli firm, które zaprezentują swoją ofertę franczyzową, z potencjalnymi franczyzobiorcami. Żabka Polska, największa sieć sklepów typu convenience, licząca ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców, jest partnerem strategicznym wydarzenia. Targi odbywają się w dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

X

Przeczytaj również