Jesteś tutaj

Sezonowe sklepy Żabki

Sieć Żabka rozszerza swoją obecność w najważniejszych miejscowościach turystycznych nad Bałtykiem. W tym sezonie działa już 12 specjalnych pawilonów. Władze sieci zapewniają, że w przyszłości pojawi się więcej modułowych sklepów.

Najwięcej sezonowych Żabek działa w Łebie – aż cztery. Dwie placówki znajdują się w Międzywodziu, Modułowe obiekty obecne są także m.in. w Władysławowie i Dziwnowie. Uruchamiane są one tylko w okresie letnim – od połowy czerwca, do połowy września.

Adam Manikowski, wiceprezes ds. operacyjnych sieci Żabka, w rozmowie z portalem money.pl przyznał, że pomysł się przyjął i w kolejnych latach można się spodziewać większej liczby takich sklepów

Oferta placówek skierowana jest do urlopowiczów i różni się od tej dostępnej w stałych punktach sieci. Największym zainteresowaniem cieszą się napoje, lody, kanapki, szybkie przekąski oraz smoothie. Uznanie odwiedzających zdobyła także oferta małej gastronomii w ramach Żabka Café.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ciągu 2 miesięcy od udostępnienia pilotażowej wersji, aplikacja sieci Żabka o nazwie żappka znalazła się wśród najczęściej pobieranych, bezpłatnych aplikacji w Polsce. Od końca maja br. aplikacja jest szeroko dostępna dla klientów i zyskuje nowe funkcjonalności – oferuje klientom wyjątkowo atrakcyjne promocje, które zmieniają się co 2 godziny oraz oferty indywidualnie dobierane dla użytkownika przez sztuczną inteligencję.

Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie sieci sklepów Żabka Polska przez fundusz CVC Capital Partners z Luksemburga. Przejęcie  zdaniem KE nie zagraża konkurencji rynkowej. 

X