Jesteś tutaj

Rodzinne sklepy w centrum handlowym

Bydgoskie centrum handlowe „Drukarnia” zamierza przyciągać do swojego obiektu małe rodzinne firmy. Chce w ten sposób obejść ograniczenie handlu w niedziele, które pozwala otwierać sklepy, w których za kasą stoi właściciel.

– Gromadząc właścicieli rodzinnych sklepów, ale też gotowych pracować w niedzielę właścicieli sklepów franczyzowych jesteśmy w stanie stworzyć centrum handlowe w pełni funkcjonujące w każdą niedzielę w roku – powiedziała Karolina Górecka, przedstawicielka Bydgoskiego Centrum Finansowego, na łamach portalu bydgoszcz.wyborcza.pl

Dzięki takiemu rozwiązaniu „Drukarnia” zamierza zminimalizować starty spowodowane wprowadzonym w marcu ograniczeniem handlu w niedziele.

Źródło: bydgoszcz.wyborcza.pl

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała pierwszy kwartał na rynku nowoczesnych powierzchni handlowych w Polsce w raporcie MARKETBEAT: Rynek powierzchni handlowych w Polsce. Opublikowano w nim informacje dotyczące podaży nowej powierzchni handlowej oraz odwiedzalności centrów i galerii.

Z danych FootFall Indeks Polska ukazujących  frekwencję w centrach handlowych wynika, że liczba klientów w obiektach w Polsce spadła w marcu o 3,1% w stosunku rocznym.

X