Jesteś tutaj

Rodzinne sklepy w centrum handlowym

Bydgoskie centrum handlowe „Drukarnia” zamierza przyciągać do swojego obiektu małe rodzinne firmy. Chce w ten sposób obejść ograniczenie handlu w niedziele, które pozwala otwierać sklepy, w których za kasą stoi właściciel.

– Gromadząc właścicieli rodzinnych sklepów, ale też gotowych pracować w niedzielę właścicieli sklepów franczyzowych jesteśmy w stanie stworzyć centrum handlowe w pełni funkcjonujące w każdą niedzielę w roku – powiedziała Karolina Górecka, przedstawicielka Bydgoskiego Centrum Finansowego, na łamach portalu bydgoszcz.wyborcza.pl

Dzięki takiemu rozwiązaniu „Drukarnia” zamierza zminimalizować starty spowodowane wprowadzonym w marcu ograniczeniem handlu w niedziele.

Źródło: bydgoszcz.wyborcza.pl

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Serenada Property złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek w sprawie nabycia części mienia Centrum Serenada oraz Centrum Krokus w Krakowie. Sprawa jest w tej chwili rozpatrywana przez Urząd.

Liczba klientów w centrach handlowych w Polsce spadła w styczniu o 6% rok do roku – wynika z danych FootFall Indeks Polska, który bada frekwencję w centrach handlowych. Nastąpił natomiast znaczny wzrost odwiedzin w stosunku miesięcznym.

X