Jesteś tutaj

Advertisement

Rejestracja kart prepaid w Żabce i Freshmarket

Do końca stycznia br. użytkownicy telefonów komórkowych na kartę muszą zarejestrować swój numer. Rejestracji, oprócz salonów firmowych operatorów, można dokonywać również w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Jak deklaruje sieć, zadaniem franczyzobiorców jest jedynie weryfikacja i przekazanie danych osobowych do operatora przez przygotowaną do tego celu aplikację. Dane osobowe nie będą gromadzone i przechowywane. W Polsce jest 4,5 tys. sklepów sieci Żabka i Freshmarket. W każdym z nich jest możliwość zarejestrowania aktywnych i nowych kart SIM sieci: Plus, Orange/ Nju Mobile, Play, T-Mobile, Heyah, Virgin oraz Lycamobile.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Klienci sklepów Żabka mogą skorzystać z najnowszej akcji promocyjnej, organizowanej przy współpracy z Grupą Żywiec. Wystarczy kupić cztery dowolne piwa z marek koncernu, aby otrzymać zdrapkę i wygrać nagrodę, w tym wyjazd na mecz Superpucharu w towarzystwie byłego reprezentanta Polski Jerzego Dudka.

Od połowy listopada w niemal 450 sklepach Żabka i Freshmarket na terenie Warszawy oraz wybranych miejscowości woj. mazowieckiego możliwy będzie odbiór przesyłek kurierskich, wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej. Usługa ta będzie sukcesywnie rozwijana w ponad 4700 sklepach sieci w całej Polsce.

X