Jesteś tutaj

Rejestracja kart prepaid w Żabce i Freshmarket

Do końca stycznia br. użytkownicy telefonów komórkowych na kartę muszą zarejestrować swój numer. Rejestracji, oprócz salonów firmowych operatorów, można dokonywać również w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Jak deklaruje sieć, zadaniem franczyzobiorców jest jedynie weryfikacja i przekazanie danych osobowych do operatora przez przygotowaną do tego celu aplikację. Dane osobowe nie będą gromadzone i przechowywane. W Polsce jest 4,5 tys. sklepów sieci Żabka i Freshmarket. W każdym z nich jest możliwość zarejestrowania aktywnych i nowych kart SIM sieci: Plus, Orange/ Nju Mobile, Play, T-Mobile, Heyah, Virgin oraz Lycamobile.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od początku roku studenci studiów dualnych w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, odbywają  płatne staże w centrum logistycznym firmy Żabka Polska, właściciela sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Staż w centrum logistycznym Żabka Polska w Plewiskach to integralna część programu nauczania.

Żabka Polska na 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyprodukowała specjalne „Kubki dobrych uczynków”, które własnoręcznie zaprojektował Jurek Owsiak. W tym roku Orkiestra pomoże dzieciom na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych, a także zainwestuje w opiekę medyczną dla seniorów. 

X