Jesteś tutaj

Advertisement

Program „Bezpieczny Staż” w sklepach Żabka

Program „Bezpieczny Staż” realizowany jest pilotażowo w wybranych sklepach Żabka, skierowany jest do młodzieży powyżej 16. roku życia, która z uwagi na trudną sytuację społeczną ma utrudniony start w dorosłe życie. Odbycie stażu w sklepie pozwoli na wykonanie pierwszych kroków ku dorosłości i samodzielności. Do udziału w programie zostały wytypowane doświadczone osoby prowadzące sklepy od wielu lat. Jako mentorzy programu dzielą się one ze stażystami swoją wiedzą i przekazują know-how na temat prowadzenia swojego biznesu. Staż w sklepach Żabka to 80 godzin praktycznej nauki, w trakcie której adepci programu „Bezpieczny Staż” dowiadują się m.in. jak obsługiwać kasę, przyjmować dostawy, czy dbać o ekspozycję zgodnie z wytycznymi sieci. Harmonogram stażu ustalany jest wspólnie ze stażystą. Pod koniec lipca zakończyły się już dwa staże, pozostałe potrwają do końca sierpnia. „Bezpieczny Staż” odbywa się w sklepach w Łodzi, Szczecinie, Zawierciu, Sieradzu, Rybniku i Żorach. Na zakończenie stażu młodzież otrzymuje opinię z miejsca pracy i rekomendacje. W planach jest kontynuacja programu w trakcie trwania roku szkolnego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do 31 maja potrwa wielka loteria dla uczestników programu lojalnościowego w sklepach Żabka i Freshmarket. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 13 samochodów marki Opel, 92 rowery Kross i 920 tabletów Lenovo. 

Od 9 do 15 stycznia 2017 r. w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket będą wystawione puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Puszki, jak co roku, będą zlokalizowane przy kasach.

X

Przeczytaj również