Jesteś tutaj

Prezes Carrefour Polska w Tour de Pologne Amatorów

Carrefour Cycling Team w silnym składzie wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział pracowników sieci w wyścigu wpisuje się w działania firmy związane z realizacją strategii transformacji żywieniowej i promocją aktywnego stylu życia.

Na starcie stanie ponad 20 kolarzy z Carrefour Cycling Team, którzy w wyścigu będą ścigać się już po raz trzeci. Zespół poprowadzi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska, który dołączył do rowerowej drużyny. Zawodnicy mają do przejechania 60 km, a na trasie czekają na nich wymagające podjazdy, m.in. Ściana HARNAŚ, Ściana BUKOVINA oraz podjazd do Bukowiny Tatrzańskiej.

Udział pracowników firmy w Tour de Pologne Amatorów wpisuje się w realizację strategii firmy i promocję aktywnego stylu życia. – To będzie mój pierwszy start w Tour de Pologne Amatorów. Cieszę się, że mogę dołączyć do naszej kolarskiej drużyny Carrefour Cycling Team – mówi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour po raz kolejny został partnerem PZU Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się 24 września br. Zaangażowanie Carrefour w wydarzenia biegowe w Polsce jest związane z realizacją kampanii „Z miłości do Zdrowia”.

6 grudnia br. podczas konferencji w Ministerstwie Rozwoju Carrefour Polska dołączył do Partnerstwa na rzecz celów zrównoważonego rozwoju. Podczas spotkania zaprezentowano przewodnik dla firm „SDGs w Praktyce”, którego partnerem branżowym jest Carrefour.

X

Przeczytaj również