Jesteś tutaj

Polska Rada Centrów Handlowych wzmacnia zarząd

Nowi eksperci w zarządzie stowarzyszenia to: Justyna Kur (reprezentuje firmę Apsys), Grzegorz Grajkowski (Unibail-Rodamco-Westfield), Piotr Staniszewski (Dentons), Agata Brzezińska (Pradera), Paweł Korobacz (Yes Biżuteria), Jakub Bilik (Amrest), i Karol Bartos (Atrium European Real Estate).

Wspomniani dołączają do struktury zarządu składającej się dotychczas z następujących osób: Aleksandra Zentile-Miller (Chapman Taylor) - prezes, Elżbieta Dmowska-Mędrzycka (Mediadem) - wiceprezes, Radosław Knap - dyrektor generalny, Marek Cichocki (Reteam Poland) i Sebastian Koziara (Regus). Oznacza to, że łącznie w zarządzie stowarzyszenia znajduje się 12 ekspertów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Aleksandra Zentile-Miller zastąpiła Patricka Delcola na stanowisku dotychczasowego prezesa zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych. Jest ona związana z PRCH od 15 lat.

Według danych Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) odwiedzalność centrów handlowych w Polsce w grudniu rośnie o prawie 25% w stosunku do innych miesięcy.   Oznacza to, że w grudniu wszystkie centra handlowe w Polsce mogą osiągnąć około 180 mln odwiedzin.

X

Przeczytaj również