Jesteś tutaj

Polska Rada Centrów Handlowych wzmacnia zarząd

Nowi eksperci w zarządzie stowarzyszenia to: Justyna Kur (reprezentuje firmę Apsys), Grzegorz Grajkowski (Unibail-Rodamco-Westfield), Piotr Staniszewski (Dentons), Agata Brzezińska (Pradera), Paweł Korobacz (Yes Biżuteria), Jakub Bilik (Amrest), i Karol Bartos (Atrium European Real Estate).

Wspomniani dołączają do struktury zarządu składającej się dotychczas z następujących osób: Aleksandra Zentile-Miller (Chapman Taylor) - prezes, Elżbieta Dmowska-Mędrzycka (Mediadem) - wiceprezes, Radosław Knap - dyrektor generalny, Marek Cichocki (Reteam Poland) i Sebastian Koziara (Regus). Oznacza to, że łącznie w zarządzie stowarzyszenia znajduje się 12 ekspertów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

7-8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się czwarta edycja Targów ReDI.  Bardzo duże zainteresowanie Polską przełożyło się w tym roku na rekordową obecność ponad 40 nowych marek handlowych, które interesują się otwarciem swoich placówek nad Wisłą.

Przyrost nowoczesnej powierzchni handlowej, wysoki poziom wynajmu, historycznie wysoka  aktywność inwestycyjna, niewielki spadek odwiedzalności oraz obrotów w obiektach handlowych a także utrzymanie tendencji do modernizacji i rozbudów oddanej wcześniej powierzchni – takie wnioski wypływają z podsumowania polskiego rynku retail w 2018 r., dokonanego i opublikowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych w raporcie PRCH Retail Research Forum za II połowę 2018 r.

X

Przeczytaj również