Jesteś tutaj

Pierwsze otwarcie drogerii Hebe w 2019 r.

W czwartek, 24 stycznia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w pasażu Hop Stop w Siedlcach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście. Łącznie sieć liczy 201 sklepów.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Klienci nowo otwartej drogerii Hebe w Hop Stop przy ul. Partyzantów 16b w Siedlcach od 30 stycznia do 2 lutego będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich – „Twoje ulubione marki makijażowe -40%”. W ramach drugiej oferty, wszystkie produkty wybranych marek będzie można nabyć z  rabatem30% lub 40%.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych było w atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta obowiązywała od 24 do 27 stycznia br.

Kategoria: 

Podobne artykuły

24 października br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowej drogerii sieci Hebe – w galerii Vis a Vis, zlokalizowanej w warszawskim Wilanowie. Jest to już 21. drogeria sieci w stolicy. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza drogeria Hebe. Klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni 310 mkw. Jest to czwarta drogeria Hebe otwarta w tym roku w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. 

X

Przeczytaj również