Jesteś tutaj

Advertisement

Pierwsza Gama w Ciechanowie

Ciechanowska Spółdzielnia Spożywców otworzyła 7 grudnia 2016 roku swoją pierwszą Gamę.

Sklep zlokalizowany przy ul. Warszawskiej położony w centrum Ciechanowa ma powierzchnię 150m2.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji  w 2010 roku z inicjatywy PSD i Spółdzielni Partnerskich, a już w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD, czyli Partnerskim Serwisem Detalicznym, spółką powołaną do działania na rzecz spółdzielni spożywców, rozwijająca sieć partnerską GAMA. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi. W ramach sieci działają takie projekty jak „Gama Mini” i „Gama Expresowe Zakupy”, skierowane do sklepów poniżej 100 m2 powierzchni handlowej, sklepy specjalistyczne, o powierzchni handlowej mniejszej niż 60 m2. Sieć przygotowała również  projekt kącika bistro – Gama Bistro Cafe.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

PSS  w Bielsku Podlaskim rozpoczęła Nowy Rok od otwarcia sklepu GAMA. Dnia 3 stycznia uroczyście została przecięta wstęga w nowo wybudowanym obiekcie znajdującym się przy ul. Rejtana.

Dnia 12 września otwarty został trzeci sklep z logo Gama działający w ramach PSS Społem Częstochowa. Obiekt mieści się na osiedlu Tysiąclecie. W dniu otwarcia Spółdzielnia przygotowała konkurs w którym można było wygrać kosze podarunkowe.

X