Jesteś tutaj

Advertisement

Pierwsza drogeria Hebe w Lesznie otwarta

16 września br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Lesznie.

Sklep zlokalizowany jest w Galerii Leszno, przy Al. Konstytucji 3 Maja 12.

Z okazji otwarcia drogerii Hebe w Lesznie firma przygotowała dla klientów specjalne oferty, w tym promocję -30% na kosmetyki makijażowe. Akcja obowiązuje od 16 do 19 września lub do wyczerpania zapasów. Oprócz tego klienci mogą zakupić wybrane artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe w Lesznie założy kartę lojalnościową Hebe i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon  o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 23 do 25 września br., przy zakupach za minimum 20 zł.

Drogeria Hebe w Galerii Leszno jest czynna codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00, a w niedzielę od 10:00-20:00. Pierwszy sklep Hebe został otwarty w 2011 r. w Warszawie. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Jeronimo Martins w Polsce rozpoczęła rekrutację do Programu Praktyk Letnich – Owocne Wakacje 2014.  W tegorocznej edycji ponad 60 studentów będzie mogło zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w trakcie wakacyjnych praktyk w strukturach sieci Biedronka oraz hebe. Aplikacje do programu można składać do 13 kwietnia.

X