Jesteś tutaj

PGZ Kupiec startuje z kolejną akcją naklejkową

Ręczniki marki Zwoltex to produkty, które znalazły się w 2 edycji akcji naklejkowej Kupca. W terminie od 15 kwietnia do 30 czerwca ręczniki będą dostępne dla najbardziej lojalnych Klientów sklepów Grupy w cenach obniżonych o 50%.

Dokonane w wybranych sklepach Grupy Kupiec zakupy będą nagradzane punktami upoważniającymi do uzyskania 50% rabatu na zakup markowych ręczników z kolekcji Zwoltex.  W ofercie znalazły się ręczniki łazienkowe wykonane z wysokogatunkowej bawełny egipskiej z ozdobną bordiurą o gramaturze 450 g/m2. W ramach akcji dostępne będą 2 kolekcje ręczników w 6 modnych kolorach. Klienci sklepów mogą zakupić każdy kolor w trzech rozmiarach – 30 x 50 cm w cenie 5,99 zł za sztukę (cena regularna 11,98 zł), 50 x 90 cm w cenie 14,99 zł (cena regularna 29,98 zł) lub 70 x 140 cm w cenie 29,99 zł (cena regularna59,98zł).

Za każde wydane 20 zł w sklepach Grupy, Klient otrzymuje się jedną naklejkę, którą umieszcza na karcie kolekcjonerskiej. Już jedna naklejka uprawnia go do nabycia w preferencyjnej cenie najmniejszego ręcznika, trzy – średniego, a pięć – dużego. Ręczniki dostępne są również w sprzedaży w cenie regularnej.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Dom Handlowy Solo zlokalizowany w miejscowości Zalasowa,  jest 232 placówką należącą do PGZ Kupiec. To już piąty sklepu tego samego właściciela. Oficjalne otwarcie odbyło się 16 marca br. Nowa placówka ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 300mkw. oraz parking na 25 samochodów. W obiekcie zostało zatrudnionych 10 osób.

16 marca w sklepie Bisam 1 w Suszcu należącym do AG Łakota, laureat nagrody głównej konkursu „Gra Warta Smarta” odebrał samochód Smart FORFOUR. W zabawie mógł wziąć udział każdy klient sklepów zrzeszonych w PGZ Kupiec. 

X